اخبار بازی

ساخت Anthem پیش از عرضه بازی Destiny شروع شده

ساخت Anthem پیش از عرضه بازی Destiny شروع شده

وی جی مگ: در سال 2014 استودیو Bungie با عرضه بازی موج جدیدی از شوترها را برای حضور در بازار آماده کرد که با المان‌های آنلاین همراه شدند. آثاری همچون The Division و ساخته نتیجه این موضوع بودند اما به نظر می‌رسد که ساخت Anthem پیش از عرضه بازی شروع شده.

به گزارش وی جی مگ، مایکل گمبل از استودیو در مصاحبه با رسانه‌ای فرانسوی توضیح داده که آنها پیش از عرضه بازی در اندیشه ساخت با شکل و شمایل امروزی و استفاده از المان‌ها و دنیای آنلاین بودند. اثری که قرار است به‌زودی برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شود.

گمبل در شرایطی که توضیح داده ساخت پیش از عرضه بازی شروع شده اما به این موضوع اعتراف کرده که ساخته Bungie تاثیر مستقیمی روی شکل‌گیری آینده بازار عناوین شوتر داشته. بازی در زمان عرضه با مشکلات بسیاری همراه شده بود و بارها توضیح داده که سعی می‌کنند در ابتدای انتشار از چنین موضوعاتی دوری کند.

در حال حاضر بسیاری از کاربرها نسبت به نمایش‌های بازی رضایت دارند اما باید این موضوع را به خاطر داشته باشیم که پیش‌تر وضعیتی مشابه برای Mass Effect Andromeda رخ داد و هرچند نمایش‌ها خوب بودند اما محصول نهایی نتوانست انتظارات را برآورده کند. اتفاقی که ممکن است اینبار برای ساخته جدید تکرار شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سام حقیقى

خوب چرا نمیگی ساخت destiny مدت ها قبل تر از اینکه EA مجبورتون کنه اینو بسازید کلید خورده؟؟؟؟؟؟؟
????????