اخبار بازی

خبری از تاخیر در عرضه بازی Anthem نیست

خبری از تاخیر در عرضه بازی Anthem نیست

وی جی مگ: در کنار شایعات زمان عرضه کنسول برخی منابع به این موضوع اشاره کردند بودند که احتمالا به‌زودی متوجه تاخیر در عرضه بازی می‌شویم اما به نظر می‌رسد که چنین موضوعی واقعیت نداشته و امروز تهیه‌کننده تمامی شایعات موجود در این زمینه را تکذیب کرد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که بسیاری انتظار داشتند کار استودیو با عملکرد ضعیف بازی Mass Effect Andromeda به پایان برسد اما فعلا آنها روی بازی کار می‌کنند و یکبار دیگر شانس دارند تا اثری قابل توجه را آماده کنند. این در شرایطی است که به‌ هیچ‌وجه خبری از تاخیر در عرضه بازی نیست و این اثر در تاریخ 22 فوریه منتشر خواهد شد.

نکته جالب توجه این است که EA به هیچ فعالیت عجیبی را صورت نداده بود که شایعه تاخیر در عرضه بازی به وجود آمد اما اکنون آنها مجبور به تکذیب این شایعه شده‌اند. شایعه اصلی که منتشر شده بود به این موضوع اشاره داشت که استودیوهای مختلف کیت توسعه کنسول را به دست آورده و حتی مشغول تست بازی خود یعنی روی سخت‌افزار آینده سونی است.

در ادام به این نکته اشاره شده بود که احتمالا عرضه بازی Anthem با تاخیر روبرو شده و این اثر نهایتا برای نیز منتشر می‌شود که این مسئله به صورت کلی از سوی EA و مسئولین تکذیب شد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

جان عزیزت نگو که امشب پادکست نمیاد :beatup: