اخبار بازی

امکان اعلام اندازه نقشه بازی Anthem وجود ندارد

امکان اعلام اندازه نقشه بازی Anthem وجود ندارد

وی جی مگ: به تازگی تصویر و جزئیاتی از اندازه نقشه بازی Anthem انتشار یافته است. با این حال اگر به دنبال این بودید که بدانید اندازه نقشه این بازی چقدر است تخمین و مشخص کردن اندازه آن کار راحتی نیست به‌خصوص که عنوان در دست ساخت Bioware از مکانیک‌های پیمایش خاصی هم برخوردار است که به پلیر اجازه می‌دهد هم‌چون شخصیت Iron Man پرواز کند.

به گزارش وی جی مگ، اخیرا برنون هلمز از استودیو BioWare به تعدادی از پرسش‌ها و موضوعات مورد بحث کاربران Reddit پاسخ داده است. در خصوص اندازه نقشه بازی Anthem هلمز معتقد است «به راحتی نمی‌توان اندازه نقشه بازی را به صورتی معنادار و قابل فهم مشخص کرد. بخش زیادی از آن هم به چگونگی حرکت در محیط و فضای بازی مربوط می‌شود. از آن جایی که مکانیک‌های حرکتی نیز در بازی ما با بسیاری از عناوین دیگر متفاوت است به سختی می‌توان اندازه نقشه بازی Anthem را مشخص کرد یا آن را با اثر دیگری مقایسه نمود.»

در موضوعی مجزا، هلمز در ارتباط با گروه‌های تشکیل شده در بازی صحبت کرد که آیا پلیر هر بار که هاب Fort Tarsis و یا Strider مخصوص خود را ترک می‌کند باید مجددا این گروه‌ها را تشکیل دهد. «وقتی شما گروهی را تشکیل می‌دهید در ماموریت‌ها با یکدیگر خواهید بود. لازم نیست چیزی را دوباره تشکیل دهید. بخش زیادی از این موضوع بستگی به این دارد که شما و دوستان‌تان از چه نوع فعالیتی لذت می‌برید. به منظور باز شدن سیستم‌های بازی، باید بخشی از قسمت‌های اصلی را تجربه نمایید که البته سیستم‌های اصلی در مدت زمان کمی در دسترس پلیر قرار می‌گیرند.»

«اگر فعالیت‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید به راحتی این امر برای شما میسر خواهد بود و پس از آن می‌توانید به محل Strider بازگشته و به هاب بازی برگردید. هم‌چنین اگر بخواهید می‌توانید داستان بازی را به صورت کامل و عمیق با دوستان خود تجربه کنید.»

در موضوعی دیگر بسیاری از پلیرها نگران بودند با توجه به این که عرضه دمو بازی Anthem با زمان انتشار محصول نهایی نزدیک است تیم سازنده فرصت کافی برای بررسی و اعمال بازخوردهای به دست آمده از جانب پلیرها را نداشته باشد. در رابطه با همین موضوع هلمز خاطر نشان کرد پیش از عرضه بازی، تست آلفا و بتاهای بسیاری برای آن انجام خواهد شد تا ساختار Anthem از هر نظر مورد بررسی گیمرها قرار بگیرد. عرضه دمو تنها برای ایجاد هایپ پیش از انتشار محصول نهایی خواهد بود.

عنوان Anthem در تاریخ 22 فوریه 2019 (3 اسفند 97) برای پلتفرم‌های XBOX ONE، PS4 و PC عرضه می‌شود