شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > عقب‌نشینی مسئولین Arkane از اظهار نظرشان درباره Dishonored
عقب‌نشینی مسئولین Arkane از اظهار نظرشان درباره Dishonored
اخبار بازی

عقب‌نشینی مسئولین Arkane از اظهار نظرشان درباره Dishonored

وی جی مگ: به دنبال آن که در ماه گذشته استودیو Arkane اعلام کرد فرنچایز Dishonored هم‌اکنون در حال استراحت قرار دارد بسیاری این گفته را بدین صورت تفسیر کردند که کار استودیو مذکور با اثر اکشن ماجراجویی خود به اتمام رسیده است. همین مسئله باعث شده تا اکنون مسئولین Arkane از اظهار نظرشان درباره Dishonored به نوعی عقب‌نشینی کرده و به تصحیح و توضیح گفته‌های اخیر خود بپردازند.

به گزارش وی جی مگ، ریکاردو بیر طراح ارشد Arkane اظهار کرد پس از گفته‌های اخیرشان بسیاری از مخاطبین این گونه برداشت کردند که دیگر هیچ‌گاه شاهد ساخت و عرضه نسخه جدید Dishonored نخواهیم بود. در حالی که این تفسیر اشتباه بوده است. بیر توضیح داد «من هیچ‌گاه نگفتم که دیگر از نسخه جدید این سری خبری نخواهد شد. تنها گفتم هم‌اکنون مجموعه Dishonored در حال استراحت بوده و تا آینده‌ نزدیک نباید منتظر نسخه جدید آن باشید.»

با تمامی این توضیحات ظاهرا Arkane قصد دارد تا تمرکز فعلی خود را روی پروژه‌های جدید و دیگر خود معطوف نماید.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات