اخبار بازی

شایعه: Assassin’s Creed Collection برای Switch لو رفت

شایعه: Assassin's Creed Collection برای Switch لو رفت

وی جی مگ: براساس لیست‌ لو رفته از فروشگاه‌های آنلاین ظاهرا قرار است مجموعه Assassin’s Creed Collection برای Switch در تاریخ 15 فوریه عرضه شود. مجموعه‌ای که تحت عنوان Assassin’s Creed 3: Liberation Collection لیست شده است.

به گزارش وی جی مگ، این لیست نشان می‌دهد باندل نام‌برده 35 دلار قیمت داشته و شامل دو بازی Assassin’s Creed 3 و ریمستری از Assassin’s Creed 3: Liberation می‌شود. اثری که نخستین بار برای کنسول دستی PS VITA منتشر شده بود. Assassin’s Creed Collection برای Switch اولین بار توسط کاربری در وبسایت Reddit کشف و به اشتراک گذاشته شد. اگرچه لیست لو رفته واقعی به نظر می‌رسد اما شاید تاریخ عرضه عنوان شده تنها برای پر کردن اطلاعات باشد.

پیش از این در سال 2018 به طور رسمی اعلام شده بود افرادی که سیزن‌پس بازی Assassin’s Creed Odyssey را خریداری کنند به نسخه ریمستر شده دو بازی مذکور در بالا دسترسی پیدا می‌کنند. جزئیات بیان می‌داشتند این نسخه شامل مدل‌سازی جدید برای شخصیت‌ها، بافت‌های بهتر و سیستم نورپردازی بهبود یافته می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده قرار بود در ماه مارچ بسته مورد بحث برای افرادی که سیزن‌پس بازی Odyssey را تهیه کردند در دسترس قرار بگیرد.

با این حال کالکشن مذکور در ابتدا تنها برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC معرفی شده بود و اکنون لیست‌ لو رفته خبر از عرضه بازی برای کنسول Nintendo Switch به مدت یک ماه زودتر می‌دهد. گفته می‌شود اطلاعات بیشتر با نزدیک شدن به زمان عرضه کالکشن در اختیار گذاشته خواهد شد و شاید تا آن موقع نسخه مربوط به Switch هم به صورت رسمی توسط Ubisoft رونمایی شود.