اخبار بازی

همه از بازی Fortnite شکایت می‌کنند، شما چطور ؟

همه از بازی Fortnite شکایت می‌کنند، شما چطور ؟

وی جی مگ: یکی از کودک‌های شناخته شده اینستاگرام یعنی Backpack Kid به صف افرادی پیوست که از شکایت می‌کنند. به نظر می‌رسد که از رقص مخصوص این کودک بدون اجازه و یا پرداخت هزینه‌ای در ساخته خود استفاده کرده.

به گزارش وی جی مگ، راسل هورنینگ یا همان Backpack Kid معروف اینستاگرام اولین بار رقص Floss مخصوص خود را در برنامه SNL اجرا کرد و بازی نیز دقیقا از همین روال با نامی مشابه استفاده می‌کند که البته در حال حاضر تنها از طریق Battle Pass فصل دوم در دسترس است.

اصلی‌ترین دلیل برای هورنینگ که تصمیم گرفته از شکایت کند همین موضوع است که در حال حاضر رقص او را در ساخته خود به فروش می‌رساند. هورنینگ به همراه مادر و البته وکیلش این موضوع را به شکل جدی دنبال می‌کند.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که در حال حاضر همه از بازی Fortnite شکایت می‌کنند و Backpack Kid اکنون در کنار Alfonso Ribeiro بازیگر سریال The Fresh Prince of Bel-Air و دیگر چهره‌هایی قرار گرفته که اعتقاد دارند که از حرکات آنها بدون اجازه در ساخته استفاده شده.

جالب است که هورنینگ به این موضوع اشاره داشته که علاقه‌ای به دریافت پول ندارد و هدفش از شکایت تنها به دست آوردن حق استفاده از چیزی است که به او تعلق داشته و بدون اجازه در جای دیگری مورد استفاده قرار گرفته.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
میثم قربانی

منم میخوام از فورتنایت شکایت کنم.
از نام وی جی مگ قراره تو فصل جدیدش استفاده کنه. 😀

if satan was the father

کودک؟!
اینجا بیست ساله های ایرانی به زور چنین قیافه ای دارن :reallypissed:
آقا مرگ بر شیطان ! من به خدا ایمان آوردم :rotfl: :rotfl: :rotfl: