شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اشتباه عجیب Bandai Namco در ساخت نسخه PC بازی Katamari Damacy
اشتباه عجیب Bandai Namco در ساخت نسخه PC بازی Katamari Damacy
اخبار بازی

اشتباه عجیب Bandai Namco در ساخت نسخه PC بازی Katamari Damacy

وی جی مگ: به تازگی طرفداران متوجه شدند که کمپانی Bandai Namco در نسخه PC بازی Katamari Damacy به طور اشتباه یک فایل مربوط به نسخه Nintendo Switch بازی را قرار داده است.

به گزارش وی جی مگ، بازی نام‌برده تحت عنوان Katamari Damacy Reroll اخیرا برای دو پلتفرم PC و Nintendo Switch منتشر شده است. موردی که اکنون کشف شده بدین شرح است که شرکت Bandai Namco یک فایل SDK مربوط به نسخه Switch بازی را در نسخه PC بازی Katamari Damacy قرار داده است. موضوعی که سریعا توسط طرفداران کشف و توییتر به اشتراک گذاشته شد.

اگرچه این اشتباه لزوما مشکلی را ایجاد نمی‌کند اما Bandai Namco یک استودیو مستقل کوچک نبوده که چنین اشتباه عجیبی از آن‌ها سر بزند.

اشتباه عجیب Bandai Namco در ساخت نسخه PC بازی Katamari Damacy
5 (100%) 4 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات