شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > انتشار فهرست اسلحه‌ها و وسایل نقلیه بازی Battlefield 5
انتشار فهرست اسلحه‌ها و وسایل نقلیه بازی Battlefield 5
اخبار بازی

انتشار فهرست اسلحه‌ها و وسایل نقلیه بازی Battlefield 5

وی جی مگ: تا انتشار بازی Battlefield 5 یک ماه زمان باقی مانده و اکنون دو شرکت EA و DICE فهرست اسلحه‌ها و وسایل نقلیه بازی Battlefield 5 را که در هنگام عرضه در دسترس خواهند بود منتشر کردند. در صورتی که بسیاری از آیتم‌هایی که مشتاق حضورشان در بازی بودید در لیست جایی نداشت نگران نباشید زیرا پس از عرضه محتویات جدیدی به آن اضافه خواهند شد.

به گزارش وی جی مگ، در مجموع 30 اسلحه اصلی، 7 اسلحه کمری، 9 سلاح برای Melee، تعداد 16 گجت مختلف، 7 نوع نیروی پشتیبانی، 5 سلاح قابل حمل و 24 نوع وسیله نقلیه در هنگام عرضه بازی در آن گنجانده شده است. سلاح‌های اصلی به انواع Assault Rifles, Semi-Automatic Rifles, Bolt-Action Rifles, Self-Loading Rifles, Sub-Machine Guns, Light Machine Guns, Medium Machine Guns و Shotguns تقسیم‌بندی می‌شوند. در مقابل وسایل نقلیه در انواع تانک و هواپیماها دسته‌بندی می‌شوند.

بازی Battlefield 5 در تاریخ 20 نوامبر 2018 (29 آبان 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.

انتشار فهرست اسلحه‌ها و وسایل نقلیه بازی Battlefield 5
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات