اخبار بازی

منتظر شخصیت Bayonetta در Mortal Kombat 11 باشیم ؟

منتظر شخصیت Bayonetta در Mortal Kombat 11 باشیم ؟

وی جی مگ: نسخه‌های اخیر مجموعه بازی Mortal Kombat همواره میزبان شخصیت‌های جالب توجهی بوده که به خوبی مورد توجه گیمرها قرار گرفته‌اند و حالا در آخرین اتفاق پیش آمده شاهد ابراز علاقه هیدکی کامیا برای حضور شخصیت Bayonetta در Mortal Kombat 11 هستیم.

به گزارش وی جی مگ، بعد از حضور شخصیت‌هایی همچون کریتوس از مجموعه God of War یا کرکترهایی از سینما همچون جیسون و Predator اینبار می‌توانیم شاهد حضور Bayonetta در Mortal Kombat 11 باشیم. کامیا به عنوان خالق این مجموعه اکنش در توئیتر خود علاقه‌اش به انجام این موضوع را تنها با نوشتن Mortal Kombat x Bayonetta نشان داده است.

هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده و مسئولین استودیو NetherRealm نیز به این موضوع واکنشی نشان نداده‌اند. با این حال نگاهی به ویژگی‌های شخصیت Bayonetta به خوبی نشان می‌دهد که با گزینه مناسبی برای حضور در Mortal Kombat 11 روبرو هستیم.

این نکته نیز حائز اهمیت است که حضور Bayonetta در بازی‌های مبارزه‌ای مسئله‌ای جدید نیست و در حال حاضر گیمرها می‌توانند در بازی Super Smash Bros Ultimate نیز این این شخصیت برای حضور در مبارزات استفاده کنند.