شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > احداث شعبه مسکو استودیو Bethesda Softworks
احداث شعبه مسکو استودیو Bethesda Softworks
اخبار بازی

احداث شعبه مسکو استودیو Bethesda Softworks

وی جی مگ: شعبه مسکو استودیو Bethesda Softworks احداث گردید. این شرکت با انتشار بیانیه رسمی از تاسیس استودیو جدید خود خبر داد که آن‌ها را در فرایند تولید پروژه‌های در دست ساخت‌شان یاری می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، این استودیو تازه احداث شده بر امور فروش و بازاریابی عناوین شرکت در روسیه نظارت خواهد داشت و تعهد Bethesda بر نشر جهانی را به صورت برجسته‌تری نمایان می‌کند. Simeon Chirikov به عنوان مدیر شعبه مسکو استودیو Bethesda Softworks برگزیده شده که قبلا وظایفی را در Bethesda برعهده داشته و پیش از آن هم در Wargaming و Electronic Arts کار کرده است.

در حال حاضر شرکت Bethesda که مقر اصلی آن واقع در شهر راکویل در مریلند است واحدهای نشر بین‌المللی دیگری در لندن، فرانکفورت، پاریس، آیندهوون، سیدنی، هنگ‌کنگ و توکیو در اختیار دارد. روسیه به نهمین دفتری کاری این شرکت در سرتاسر دنیا تبدیل می‌شود. آن‌ها استودیوهای بزرگی هم‌چون Bethesda Game Studios، id Software، Arkane Studios، Tango Gameworks، MachineGames، و ZeniMax Online Studios را در تصاحب دارند.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات