اخبار بازی

برای تجربه Beyond Good and Evil 2 نیاز به اتصال اینترنت دارید

برای تجربه Beyond Good and Evil 2 نیاز به اتصال اینترنت دارید

وی جی مگ: مدتی پیش بود که به صورت رسمی اولین نمایش از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 به اشتراک گذاشته شد. با این حال امروز با اعلام استودیو Ubisoft Montpellier مشخص شد برای تجربه Beyond Good and Evil 2 نیاز به اتصال اینترنت خواهید داشت.

به گزارش وی جی مگ، از زمان انتشار اولین گیم‌پلی سازندگان اطلاعاتی در خصوص این بازی منتشر کردند و در عین به سوالات گیمرها پیرامون این اثر توضیحاتی ارائه کردند. به تازگی در پاسخ به پرسش یک طرفدار که پرسیده بود آیا برای تجربه Beyond Good and Evil 2 باید همیشه به اینترنت اتصال داشت گفته شد «عنوان Beyond Good and Evil 2 یک بازی آنلاین چند نفره به همراه بخش Coop غنی و تجربه‌ای منحصر به فرد است. از این رو برای تجربه بازی به اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت تا بتوانید به جهت‌یابی بی‌مانند و به‌روزرسانی‌های داینامیک بازی دسترسی پیدا کرده و به همراه یک دوست به تجربه بازی مشغول شوید.

این که بخواهید به همراه شخص دیگری بازی کنید انتخاب شماست بنابراین تجربه عنوان Beyond Good and Evil 2 به تنهایی کاملا امکان‌پذیر است البته باید اتصال اینترنت شما برقرار باشد.»

اگرچه امروزه تمامی گیمرها به هنگام تجربه عناوین مختلف به اینترنت متصل هستند با این حال عده بخصوصی نیز از این تصمیم استقبال نخواهند کرد. بازی Beyond Good and Evil 2 در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید