اخبار بازی

کار مجموعه بازی Mass Effect هنوز به پایان نرسیده

کار مجموعه بازی Mass Effect هنوز به پایان نرسیده

وی جی مگ: عرضه بازی Mass Effect Andromeda یک شکست کیفی و تجاری مطلق برای این مجموعه و کمپانی EA به شمار می‌آمد. در حالی که استودیو Bioware هم‌اکنون تمامی تمرکزش معطوف بازی Anthem است اما به گفته مدیران این استودیو کار آن‌ها هنوز با مجموعه بازی Mass Effect به اتمام نرسیده است.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی وبسایت Polygon مقاله‌ای در خصوص گذشته کاری و وضعیت آینده استودیو Bioware منتشر کرده است. در این مقاله هر دو مدیر استودیو مورد بحث یعنی کیسی هادسون و مارک داراه به صحبت در خصوص Mass Effrct پرداخته و اظهار کردند کار این استودیو هنوز با این سری تمام نشده است. اگرچه ساخت نسخه جدیدی از این سری در حال حاضر سخت است زیرا تمرکز استودیو روی Anthem و نسخه جدید Dragon Age قرار دارد اما آن‌ها قصد ندارند فرنچایز Mass Effect را کنار بگذارند.

مارک داراه تهیه‌کننده اجرایی استودیو  در این باره توضیح داد «قطعا کار ما هنوز با مجموعه بازی Mass Effect به پایان نرسیده است. داستان‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانند روایت شوند. می‌توانیم موضوعاتی را از نسخه Andromeda و یا نسخه سوم انتخاب کنیم. هنوز فضاهای بسیاری وجود دارند که می‌توان آن‌ها را جستجو کرد. » کیسی هادسون مدیر عمومی Bioware هم اضافه کرد «در ذهن من این فرنچایز هم‌چنان بسیار زنده است. همیشه در حال فکر کردن به مواردی هستم که می‌تواند در بازی عالی باشند. موضوع تنها سر بازگشت به این مجموعه است که امیدواریم هر چه زودتر به وقوع بپیوندد.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی