اخبار بازی

نویسنده Black Panther روی فیلمنامه فیلم دوم Call of Duty کار می‌کند

نویسنده Black Panther روی فیلمنامه فیلم دوم Call of Duty کار می‌کند

وی جی مگ: مدت‌ها پیش بود که تایید کرد مجموعه بازی به پرنده‌های نقره‌ای سینما می‌رود. اتفاقی که می‌تواند نکات مثبت و منفی مختلفی را برای آنها به همراه داشته باشد اما در هر صورت باعث نشده که جریان ساخت فیلم‌‌های سینمایی متوقف بشود.

به گزارش وی جی مگ، امروز اما مشخص شد که نویسنده Black Panther روی فیلمنامه فیلم دوم کار می‌کند. در شرایطی که انتظار می‌رفت فعلا یک فیلم براساس این مجموعه بازی ساخته شود اما به نظر می‌رسد از همین حالا خود را برای یک مجموعه چند قسمتی آماده می‌کند.

اوایل امسال بود که شایعه شد برای کارگردان فیلم سینمایی Call of Duty به سراغ استفانو سولیما می‌رود که کارگردانی Sicario 2 را در کارنامه دارد. شایعه‌ای که بعد از مدتی کوتاه به واقعیت تبدیل شد. امروز اما مشخص شد که جو رابرت کول نویسنده Black Panther قرار است روی فیلمنامه فیلم دوم کار کند.

ورایتی گزارش داده که ‌ قصد دارد چند داستان مختلف از مجموعه محبوب خود را برای سینما آماده کند اما هنوز هیچ بازیگری را برای حضور در هر کدام از این آثار انتخاب نکرده. طبق برنامه اعلام شده قرار است که فرایند ساخت فیلم اول در سال 2019 شروع شود و می‌خواهد که ویرایش فیلمنامه فیلم دوم در همین بازه زمانی شروع شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

اولیش کو؟!! 😀

جواد محسنی

تو راهه 😀