اخبار بازی

منتظر بازی Warcraft شبیه به Pokemon Go باشیم ؟

منتظر بازی Warcraft شبیه به Pokemon Go باشیم ؟

وی جی مگ: گزارشات جدید منتشر شده بیان می‌دارند کمپانی بلیزارد در حال ساخت یک بازی موبایل از  شبیه به است.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت کوتاکو در مطلب جدید خود پیرامون کمپانی بلیزارد راجع به موارد مختلفی سخن گفته است. به نقل از یکی از توسعه‌دهندگان فعلی این مجموعه در این مطلب اشاره شده که «در استودیو بلیزارد گیمرهای موبایلی زیادی وجود دارد و هم‌چنین بسیاری از آن‌ها مشغول بازی کردن هستند. عنوانی که از تکنولوژی واقعیت افزوده استفاده می‌کند تا پوکمون‌ها را درون دنیای واقعی قرار دهد.» با توجه به این موضوع نویسنده کوتاکو ساخت یک نسخه موبایلی از  را دور از انتظار نمی‌داند.

«طبیعی است که یکی از تیم‌های بلیزارد در حال ساخت یک نسخه از Warcraft شبیه به باشد که هم‌اکنون نیز برای اسمارت‌فون‌ها در حال توسعه و تولید قرار دارد.» یکی از دلایل این حدس و گمان، درآمد فراوانی است بازی موبایلی با ساختار  می‌تواند به همراه داشته باشد. برای مثال مدتی پیش گزارش شده بود روزانه حدود میلیون‌ها دلار درآمد دارد. از طرفی دیگر یکی از طراحان اصلی استودیو بلیزارد یعنی کوری استاکتون که سابقه کار روی World of را هم دارد از طرفداران  است.

در رابطه با برنامه‌هایی که بلیزارد برای بخش گیم‌پلی دارد، کوتاکو گفت آن‌هایی که نسخه موبایلی بازی را تجربه کردند اظهار کردند این نسخه بیشتر از آن که بخواهد به شباهت داشته باشد شبیه خود این سری است. هم‌چنین گزارش شده مکانیک‌های بخش تک‌نفره هم در این بازی قرار داده شده که البته به جزئیات آن اشاره نشده است.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سام حقیقى

بیلیزارد فاتحه و صلوات????
به کجا داریم میریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواد محسنی

به عنوان کسی که شاید نزدیک به 20 سال تنها شرکتی که واقعا از ته دل دوستش داشتم بلیزارد بود، یکی دو سالی هست فاتحه رو خوندم. بلیزارد کلا تغییر رویه داده و دیگه کیفیت کارش و رضایت گیمر دیگه مطرح نیست صرفا فکر تیغ زدن هستند و لا غیر.

Daniyal Bleszinski

میری تو آشپزخونه میبینی آرتاس وایستاده 😀