اخبار بازی

تاریخ عرضه Bloodstained: Ritual of the Night به‌زودی اعلام می‌شود

تاریخ عرضه Bloodstained: Ritual of the Night به‌زودی اعلام می‌شود

وی جی مگ: ظاهرا به‌زودی شاهد اعلام تاریخ عرضه Bloodstained: Ritual of the Night خواهیم بود. جدیدترین بازی در دست ساخت کوجی ایگاراشی خالق Castlevania که توسعه آن از سال 2015 به واسطه یک کمپین کیک‌استارتر آغاز شد و در ابتدا نیز قرار بود در سال 2018 منتشر شود.

به گزارش وی جی مگ، امروز مشخص بازی Bloodstained: Ritual of the Night توسط موسسه ESRB در آمریکا رده‌بندی سنی شده است. این اثر که به نوعی دنباله معنوی Castlevania محسوب می‌شود توسط ESRB رده T برای Teen (گروه سنی نوجوان) را دریافت کرده است. ESRB در گزارش خود از وجود مواردی هم‌چون اجساد، خون و خون‌ریزی و برهنگی جزئی یاد کرده است. نکته‌ای که اکنون باید به آن توجه داشت بدین شرح است که به دنبال دریافت رده‌بندی سنی، تاریخ عرضه Bloodstained: Ritual of the Night هم به‌زودی اعلام خواهد شد.

رده‌بندی سنی شدن بازی‌ها معمولا یکی از آخرین مراحلی است که قبل از انتشار آن‌ها انجام می‌شود. از همین رو به نظر می‌رسد Bloodstained به آخرین مراحل تولید رسیده با این حال نمی‌توان مشخص کرد بازی چه زمانی به بازار عرضه می‌شود. معمولا از زمانی که رده‌بندی سنی توسط ESRB اعلام می‌گردد تا موقع انتشار بازی تنها چند ماه طول می‌کشد. اگر قرار به حدس زدن باشد شاید ماه ژوئن 2019 گزینه مناسبی برای آن باشد.

چندی پیش بود که اعلام شد نسخه‌های PS VITA و به دنبال آن Mac و Linux بازی Bloodstained: Ritual of the Night کنسل شده است. در مقابل مشخص شد که نسخه Nintendo Switch همزمان با انتشار سایر نسخه‌های بازی برای Xbox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.