شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > احتمال عرضه بازی Borderlands 3 در سال 2019
احتمال عرضه بازی Borderlands 3 در سال 2019
اخبار بازی

احتمال عرضه بازی Borderlands 3 در سال 2019

وی جی مگ: شش سال از عرضه بازی Bordelands 2 می‌گذرد و طی سال‌های اخیر با اینکه می‌دانیم قسمت بعدی این مجموعه در حال ساخت است اما هنوز تاریخ عرضه بازی Bordelands 3 مشخص نشده و این اثر حتی به صورت رسمی رونمایی نشده.

به گزارش وی جی مگ، با این حال اطلاعات جدید نشان می‌دهد که احتمالا عرضه بازی Bordelands 3 نزدیک است و می‌توان سال آینده آن را تجربه کرد. یک کانال یوتیوب مدعی شده که از دو منبع مستقل باخبر شده که مراحل اضافه شدن زبان‌های مختلف به بازی Bordelands 3 در حال انجام است و این فرایند طی چند ماه گذشته دنبال شده.

منابع دیگری نیز به این موضوع اشاره داشته‌اند که با توجه به پشت سر گذاشتن اضافه شدن زبان‌های مختلف، احتمالا فاصله زیادی با عرضه بازی Borderlands 3 نداریم. با در نظر گرفتن این اطلاعات می‌توان احتمال دارد که عرضه بازی Bordelands 3 در سال 2019 صورت می‌گیرد.

مسئله‌ای که هنوز به طور رسمی تایید نشده اما انتظار می‌رود که به‌زودی انجام شده و باخبر شویم که ساخته جدید Gearbox احتمالا در نیمه دوم سال میلادی آینده برای پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گیرد.

امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات