اخبار بازی

پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision

پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision

وی جی مگ: Bungie به صورت رسمی تایید کرد که قرارداد همکاری آنها با کمپانی به پایان رسیده و حالا سازندگان بازی Destiny به عنوان مالک این اثر شناخته شده و در آینده می‌توانند روی آن کار کنند.

به وی جی مگ، اولین‌بار این خبر در وبسایت رسمی Bungie منتشر شده اما در اصل شامل بیانیه‌ای مشترک میان این و کمپانی به عنوان ناشر بازی Destiny است. کمپانی که از این پس هیچ کنترلی روی این اثر نداشته و نقشی نیز در انتشار نسخه‌های بعدی نخواهد داشت.

Bungie به عنوان سازندگان بازی Destiny در همین راستا اعلام کرده‌اند که توسعه این مجموعه متوقف نمی‌شود و آنها همچنان برنامه از پیش اعلام شده برای انتشار محتوای جدید بازی Destiny 2 را طبق برنامه دنبال خواهند کرد.

نکته قابل توجه این است که در حال حاضر مالکیت بازی Destiny برعهده Bungie قرار دارد و احتمالا آنها در صورت ساخت نسخه سوم به سراغ کمپانی دیگری برای انتشار بازی خود می‌روند. این روزها شرایط خوبی را دنبال نمی‌کند و جدای از تغییرات مدیریتی شاهد این مسئله هستند که برخی از ها زیر مجموعه آنها نیز وارد حواشی عجیبی شده‌اند.

در گذشته سازندگان بازی Destiny اعلام کرده بودند که جدای از همکاری خود با برای توسعه Destiny، قرارداد همکاری نیز با کمپانی چینی NetEase امضا کرده‌اند. حالا باید دید که آنها برای فعالیت‌های آینده خود به سراغ چینی‌ها می‌روند یا کمپانی دیگری را انتخاب می‌کنند.

0 0 رای ها
ticle Rating
محمد طالبیان

محمد طالبیان

11 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
هادی
هادی
میهمان
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۱

خدا را شکر اکتی رفت. امیدوارم بانجی پول چشمشو کور نکنه ودستینی بعدی شرافتمندانه با داستان خوب و قابل قبول باشه و با dlcهای بی محتوا جیب گیمرها را نزنه

میثم قربانی
ادمین
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲

بله بله بله
بینندگان عزیز میبنید که دستنی ۳ از مصدومیت بازگشته و باید منتظر بمونیم ببینیم آیا میتونه یه بازی درست درمون از خودش نشون بده یا همون آش و همون کاسه اس.
البت اگر مایکروسافت نخرتش و مثل اکتیویژن نابودش نکنه.

رضا
رضا
میهمان
پاسخ به  میثم قربانی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۳۱

یه کم اغراق نکردید آقا میثم؟بهترین ساخته بانجی چی بود؟یا بهتره بگم کدوم هیلو بود؟هیلویی که با مالکیت مایکروسافت منتشر شد و کل صنعت گیم به خصوص بخش مولتی پلیر رو متحول کرد.البته که مایکروسافت هم حسابی از این معامله سود برد و برای بخش سرگرمیش یک سمبل پیدا کرد.الان همه طرفدار های هیلو از خداشونه مایکرو بانجی رو بخره اون وقت شما میگید مایکرو بانجی رو نابود میکنه؟

میثم قربانی
پاسخ به  رضا
۲۲ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸

چرا کمی پیاز داغشو زیاد کردم. البته یه ذره اسلوب کاری مایکرو تو این سالها عوض شده و دیگه مثل زمان XBOX original و یا اوایل نسل هفتم عمل نمیکنه. تو نسل هشتم روی شرکتهایی که خرید وسرمایه گذاری کرد فقط ضرر بود و بازیهای ضعیف. :yes: :yes:

Daniyal Bleszinski
عضو
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷

فیل اسپنسر با دسته چک پشت در استدیو منتظره 😀 :rotfl: :rotfl:

احسان
احسان
میهمان
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴

yeeeeeeeeeeeeessssssssssssss
اکتیویژن بری دیگه برنگردی

جواد محسنی
پاسخ به  محمد طالبیان
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶

همون میشه آخرش چه اکتی باشه چه نباشه، یه چیزی مثل Eidos با Hitman مثلا 😀
یکی بیاد این بلیزارد رو نجات بده از دست اکتی، بسه دیگه خسته شدیم 🙁

میثم قربانی
پاسخ به  جواد محسنی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶

عمرا فکر کن این منبع پول رو ول کنه!! یه درصد

Mortezaa
عضو
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴

چه خبرتونه؟؟؟؟ چه خبرتونه؟؟؟؟؟؟ #دولت_بهار :laugh:

همه چرا دارن میرن؟ بی صبرانه منتظر پادکستم ببینم نظر کارشناسی شما درمورد این جدایی ها چیه؟ بدون اکتیویژن جهانخوار هم میتونن فروش داشته باشن؟ و از اون طرف اکتیویژن چی میشه با این جدایی ها؟

سام حقیقى
عضو
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷

آخیش-از دست اون اکتیویژن نامرد خلاص شدیم رفت
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
??????????
دیگه خبری از سیاست های پول پرستی اکتیویژن در دستینی نخواهد بود و باید منتظر دست و دلبازی بانجی واسه طرفدار ها باشیم