شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision
پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision
اخبار بازی

پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision

وی جی مگ: استودیو Bungie به صورت رسمی تایید کرد که قرارداد همکاری آنها با کمپانی Activision به پایان رسیده و حالا سازندگان بازی Destiny به عنوان مالک این اثر شناخته شده و در آینده می‌توانند روی آن کار کنند.

به گزارش وی جی مگ، اولین‌بار این خبر در وبسایت رسمی Bungie منتشر شده اما در اصل شامل بیانیه‌ای مشترک میان این استودیو و کمپانی Activision به عنوان ناشر بازی Destiny است. کمپانی که از این پس هیچ کنترلی روی این اثر نداشته و نقشی نیز در انتشار نسخه‌های بعدی نخواهد داشت.

استودیو Bungie به عنوان سازندگان بازی Destiny در همین راستا اعلام کرده‌اند که توسعه این مجموعه متوقف نمی‌شود و آنها همچنان برنامه از پیش اعلام شده برای انتشار محتوای جدید بازی Destiny 2 را طبق برنامه دنبال خواهند کرد.

نکته قابل توجه این است که در حال حاضر مالکیت بازی Destiny برعهده استودیو Bungie قرار دارد و احتمالا آنها در صورت ساخت نسخه سوم به سراغ کمپانی دیگری برای انتشار بازی خود می‌روند. این روزها Activision شرایط خوبی را دنبال نمی‌کند و جدای از تغییرات مدیریتی شاهد این مسئله هستند که برخی از استودیوها زیر مجموعه آنها نیز وارد حواشی عجیبی شده‌اند.

در گذشته سازندگان بازی Destiny اعلام کرده بودند که جدای از همکاری خود با Activision برای توسعه Destiny، قرارداد همکاری نیز با کمپانی چینی NetEase امضا کرده‌اند. حالا باید دید که آنها برای فعالیت‌های آینده خود به سراغ چینی‌ها می‌روند یا کمپانی دیگری را انتخاب می‌کنند.

پایان همکاری سازندگان بازی Destiny با کمپانی Activision
5 (100%) 4 vote[s]

۱۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات