اخبار بازی

حذف بخش داستانی تاثیری در فروش Call of Duty: Black Ops 4 نداشته

حذف بخش داستانی تاثیری در فروش Call of Duty: Black Ops 4 نداشته

وی جی مگ: هنگامی که برای اولین از Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی شد بسیاری به دلیل عدم وجود بخش کمپین داستانی در آن و جایگزینی با بخش بتل رویال Blackout ابراز نگرانی کردند. اما عملکرد تجاری بازی نشان می‌دهد این نگرانی بی‌اساس بوده و حذف بخش داستانی تاثیری در فروش : Black Ops 4 نداشته است.

به گزارش وی جی مگ، چند روز قبل آمار منتشر شده از سوی NPD نشان می‌داد بازی Black Ops 4 پرفروش‌ترین اثر ماه اکتبر در بازار آمریکا بوده و پس از آن هم Red Dead Redemption 2 با اندکی اختلاف قرار دارد. باید اشاره کرد آمار منتشر شده حاکی از آن است که از سال 1995 که گروه NPD به بررسی آمار و ارقام فروش بازی‌ها می‌پردازد : Black Ops 4 توانسته در جایگاه هشتمین بازی پرفروش ماه اکتبر قرار بگیرد. هم‌چنین این اثر به سرعت پس از انتشار به پرفروش‌ترین بازی سال تبدیل شد. قرار گرفتن در مکان دوم پس از : WWII در جمع پرفروش‌ترین عناوین منتشر شده در دوازده ماه گذشته از دیگر رکوردهای ثبت شده توسط Black Ops 4 است.

مت پیسکاتلا تحلیل‌گر گروه NPD در نکاتی افزود حذف بخش داستانی تاثیری در فروش : Black Ops 4 در ماه عرضه نداشته و هم‌چنین هر دو فروش فیزیکی و دیجیتال با افزایش سالیانه همراه بوده است. به این دلایل به نظر می‌رسد ساخته اول شخص شوتر استودیو در مقابل رقبای خود در تعطیلات آخر سال دچار مشکل نخواهد شد. به‌علاوه شرکت Activision در گزارشات قبلی خود اظهار کرده بود فروش نسخه بازی Black Ops 4 به نسبت بازی Black Ops 3 سه برابر بیشتر بوده است.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سام

خیلی گرون شده، به هرحال ممنون بابت جوابت

سام

سلام یه سوال از میثم قربانی عزیز داشتم که مارک و قیمت آنالوگ درجه یک دسته ایکس باکس ۳۶۰ چیه با هزینه تعویض،موفق پیروز باشید

میثم قربانی

سلام
مارکش که برای شرکا ALP هست. جنس خوبش حدود 20 تومنه با هزینه تعویضش میشه 45 50 تومن.

سام

سلام یه سوال از میثم قربانی عزیز داشتم که مارک و قیمت آنالوگ درجه یک واسه دسته ایکس باکس ۳۶۰ چیه همراه هزینه تعویض
،موفق و پیروز باشد