اخبار بازی

شایعه: غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4

شایعه: غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4

وی جی مگ: چند روزی است که شایعه شده قسمت بعدی مجموعه محبوب که در سال 2019 منتشر می‌شود در اصل Modern Warfare 4 است اما امروز اطلاعات جدیدی در قالب شایعه منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا باید منتظر غیبت بخش داستانی در باشیم.

به گزارش وی جی مگ، طبق شایعات موجود این قسمت از مجموعه توسط استودیو ساخته می‌شود و شامل حالت‌های بخش داستانی، زامبی، چند نفره و بتل رویال می‌شود. نکته‌ای که در این میان باید به آن توجه کرد این است که خبری از بخش داستانی جدید نبوده و در اصل داستان Modern Warfare 2 به صورت ریمستر شده به عنوان بخش داستانی شناخته می‌شود.

این شایعه حتی توضیح می‌دهد که ممکن است نسخه ریمستر بخش داستانی Modern Warfare 3 در آینده به بازی اضافه شود. قرار است که در بخش بتل رویال شاهد حضور شخصیت‌های آشنا مجموعه Modern Warfare و البته Ghost باشیم.

در زمینه بتل رویال توضیح داده شده که نقشه این قسمت در اندازه‌ای برابر با Blackout دارد و 45 درصد آن با برف پوشیده شده و گیمرها می‌توانند برای حرکت در آن از اسنوموبیل استفاده کنند. در نهایت باید به این نکته نیز اشاره کرد که شایعه مورد نظر توضیح می‌دهد بازی ، آخرین عنوان از این مجموعه جانبی است.

نهایتا در نظر داشته باشید که تمام اطلاعات مطرح شده از جمله غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4 فعلا در حد شایعه مطرح است و باید تا زمان معرفی رسمی صبر کرد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
هادی

تا وقتی خریداران teen وجود دارند، اکتیویژن میدوشد

احسان

اقا برا بلک اپس ۴ همون بهنر نذاشتن ولی modern warfare بدون پرایس یه پاپاسی هم ارزش نداره حالا هرچقدر که میخواد مولتی خوبی داشته باشه

محمد جلیلیان

بدون داستان كال أف ديوتي معني نداره ، كاپيتان پرايس وقتي نباشه چه ارزشي داره، حالا اين اگه اتفاق بيفته و بخش داستاني نداشته باشه باز يه سري ميرن ميخرن

Daniyal Bleszinski

“در اصل داستان Call of Duty Modern Warfare 2 به صورت ریمستر شده به عنوان بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 4 شناخته می‌شود.”

وات د…..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!