اخبار بازی

شایعه: غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4

شایعه: غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4

وی جی مگ: چند روزی است که شایعه شده قسمت بعدی مجموعه محبوب Activision که در سال 2019 منتشر می‌شود در اصل Modern Warfare 4 است اما امروز اطلاعات جدیدی در قالب شایعه منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا باید منتظر غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4 باشیم.

به گزارش وی جی مگ، طبق شایعات موجود این قسمت از مجموعه Call of Duty توسط استودیو Infinity Ward ساخته می‌شود و شامل حالت‌های بخش داستانی، زامبی، چند نفره و بتل رویال می‌شود. نکته‌ای که در این میان باید به آن توجه کرد این است که خبری از بخش داستانی جدید نبوده و در اصل داستان Call of Duty Modern Warfare 2 به صورت ریمستر شده به عنوان بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 4 شناخته می‌شود.

این شایعه حتی توضیح می‌دهد که ممکن است نسخه ریمستر بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 3 در آینده به بازی اضافه شود. قرار است که در بخش بتل رویال شاهد حضور شخصیت‌های آشنا مجموعه Modern Warfare و البته Call of Duty Ghost باشیم.

در زمینه بتل رویال توضیح داده شده که نقشه این قسمت در Call of Duty Modern Warfare 4 اندازه‌ای برابر با Blackout دارد و 45 درصد آن با برف پوشیده شده و گیمرها می‌توانند برای حرکت در آن از اسنوموبیل استفاده کنند. در نهایت باید به این نکته نیز اشاره کرد که شایعه مورد نظر توضیح می‌دهد بازی Call of Duty Modern Warfare 4، آخرین عنوان از این مجموعه جانبی است.

نهایتا در نظر داشته باشید که تمام اطلاعات مطرح شده از جمله غیبت بخش داستانی در Call of Duty Modern Warfare 4 فعلا در حد شایعه مطرح است و باید تا زمان معرفی رسمی صبر کرد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • اقا برا بلک اپس ۴ همون بهنر نذاشتن ولی modern warfare بدون پرایس یه پاپاسی هم ارزش نداره حالا هرچقدر که میخواد مولتی خوبی داشته باشه

  • بدون داستان کال أف دیوتی معنی نداره ، کاپیتان پرایس وقتی نباشه چه ارزشی داره، حالا این اگه اتفاق بیفته و بخش داستانی نداشته باشه باز یه سری میرن میخرن

  • “در اصل داستان Call of Duty Modern Warfare 2 به صورت ریمستر شده به عنوان بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 4 شناخته می‌شود.”

    وات د…..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!