شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > ساخت فصل سوم سریال Castlevania تایید شد
اخبار بازی

ساخت فصل سوم سریال Castlevania تایید شد

ساخت فصل سوم سریال Castlevania تایید شد

: برخلاف محصولات مشترک ابرقهرمانی شبکه نت‌فلیکس و کمپانی مارول که در هفته‌های اخیر تعدادی از آن‌ها کنسل شدند به نظر می‌رسد اوضاع برای اقتباسی Castlevania مساعد بوده است. زیرا به واسطه ادامه استقبال‌های صورت گرفته از فصل دوم، شبکه نت‌فلیکس ساخت فصل سوم را هم در دستور کار قرار داد.

به گزارش ، به نقل از وبسایت Deadline فصل سوم این مجموعه در ده اپیزود تولید خواهد شد. با این حال هنوز هیچ گونه صحبتی در خصوص عوامل تولید این نشده اما انتظار می‌رود نویسنده آن یعنی وارن الیس برای فصل جدید نیز بازگردد. به‌علاوه می‌توان پیش‌بینی کرد سایر عواملی توسعه هم‌چون ادی شانکار، سم دتس، کوین کولد و فرد سیبرت نیز برای تولید فصل جدید مجموعه همکاری خود را ادامه دهند. با این حال لازم به یاد‌آوری است ساخت فصل سوم چندین ماه پیش و حتی قبل از پخش فصل دوم این مجموعه توسط صداگذار شخصیت Trevor Belmont یعنی ریچارد آرمیتیچ مورد تایید قرار گرفته بود.

فصل دوم   هفته گذشته در هشت اپیزود انتشار یافت و با واکنش بسیار خوب طرفداران این مجموعه بازی قدیمی ساخته مواجه شد. در حال حاضر مشخص نیست نت‌فلیکس پخش فصل سوم را برابر با چه تاریخی اعلام می‌کند.

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی