اخبار بازی

معرفی بازی Civilization 6 برای Nintendo Switch

بازی Civilization 6 برای Nintendo Switch

وی جی مگ: به تازگی شرکت Firaxis اعلام کرد که Civilization 6 در تاریه 16 نوامبر برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد. Civilizon 6  که در سبک استراتژی است در سال 2016 برای پلتفرم PC از طریق Steam منتشر شده بود.

به گزارش وی جی مگ، گفته شده که Civilizon 6  بر روی کنسول Nintendo Switch همه به‌روزرسانی‌هایی که برای PC عرضه شده است را خواهد داشت. همچنین شامل محتواهای Vikings Pack، Poland Civilizon and Scenario Pack، Australia Civilizon and Scenario Pack و Persia and Macedon Civilizon and Scenario Pack خواهد بود.

نسخه Nintendo Switch Civilizon 6  را می‌توان کامل‌ترین نسخه دانست. اگر به سبک استراتژی علاقه دارید و هنوز Civilizon 6  را نکرده‌اید می‌توانید تا 16 نوامبر صبر کنید تا نسخه کامل Civilizon 6 برای Nintendo Switch تهیه کنید. این را می‌توانید به صورت Co-op و یا رقابتی با 4 نفر دیگر کنید. جالب است بدانید هیچ اشاره‌ای به بسته قابل دانلود Rise and Fall نشده. این بسته قابل دانلود در فوریه سال 2018 منتشر شد و چهار تمدن جدید را به اضافه کرد. احتمال این وجود دارد که این بسته به صورت جداگانه برای کنسول Switch به‌فروش برسد. این بسته 29.99 دلار می‌باشد و از طریق Steam قابل دریافت است.

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
m

یا سایت شما مشکل داره یا مرور گر من
هربار که وارد سایت شما میشم حتما باید یک بار رفرش کنم تا مطالب جدید رو ببینم
اما بقیه سایت ها که وارد میشم این مسئله نیست