اخبار بازی

بازی Spider-Man در ژاپن نایاب شده

بازی Spider-Man در ژاپن نایاب شده

وی جی مگ: بازی Spider-Man در ژاپن از زمان عرضه خود عملکرد و فروش بسیار قدرتمندی داشته است. تعداد نسخه‌های اولیه ارسال شده برای خرده‌فروشی‌های ژاپنی به گونه‌ای به فروش رفت که بازی با کمبود موجود در بازار ژاپن مواجه شد.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت Dualshockers در دومین هفته از انتشار بازی Spider-Man گزارشی از میزان موجودی بازی تهیه کرده و به اشتراک گذاشته است. ظاهرا هیچ یک از فروشگاه‌های بازی‌های ویدئویی در آکیهابارا که مرکز فروش لوازم الکترونیکی و کامپیوتری در ژاپن به شمار می‌رود نسخه جدیدی از بازی در دسترس نداشتند. آخر هفته زمانی است که بسیاری از گیمرهای ژاپنی برای خرید بازی‌های ویدئویی جدید اقدام می‌کنند و بنابراین زمان خوبی است تا در دسترس بودن عناوین جدید مورد بررسی قرار بگیرد.

نتیجه بررسی‌های صورت گرفته بدین شرح بود که هیچ کدام از فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌ها نسخه جدیدی از بازی Spider-Man در دسترس نداشتند. به همین دلیل بود که Media Create پیش‌بینی کرد به منظور تهیه بازی Spider-Man در ژاپن بسیاری از مخاطبین مجبور خواهند شد تا دانلود دیجیتالی را در نظر بگیرند. ظاهرا همین مورد نیز به وقوع پیوسته و براساس اطلاعات منتشر شده، ساخته Insomniac در Japanese PlayStation Store در صدر پرفروش‌ترین عناوین حضور دارد. مجله ژاپنی فامیستو تنها رسانه‌ای‌ست که اطلاعات مربوط به فروش دیجیتالی را به اشتراک می‌گذارد و بسیار جالب خواهد بود که ببینیم بازی محبوب مذکور چه آماری از خود به ثبت رسانده است.