اخبار بازی

در حال حاضر از ابتدا تا انتهای بازی Cyberpunk 2077 قابل بازی است

در حال حاضر از ابتدا تا انتهای بازی Cyberpunk 2077 قابل بازی است

وی جی مگ: به دنبال رونمایی مجدد در E3 2018 و نمایش آن در این مراسم و البته نمایشگاه Gamescom 2018 تنها برای اهالی رسانه و منتقدان پشت درهای بسته، روز به روز به عطش طرفداران و گیمرها برای Cyberpunk 2077 افزوده می‌‎شود. اکنون استودیو CD Projekt RED در خبری خوش‌حال کننده اظهار کرده روند توسعه بازی به گونه پیش برده شده که هم‌اکنون از ابتدا تا انتهای بازی Cyberpunk 2077 قابل بازی است.

به گزارش وی جی مگ، Cyberpunk 2077 به مدت شش سال است که معرفی شده و در فرایند ساخت قرار دارد. قابل بازی بودن ابتدا تا انتهای بازی Cyberpunk 2077 خبری بسیار خوب برای گیمرها و طرفداران مشتاق این بازی محسوب می‌شود. البته باید اظهار کرد هم‌چنان پلی‌تست‌های بسیاری باید صورت بگیرد، باگ‌های بازی یافت شده و برطرف شوند و تمامی قابلیت‌ها و موارد بازی نیز در آن حاضر نیستند. به مانند فرایند تولید بسیاری از عناوین دیگر، هم‌‎چنان مراحل بسیاری برای ساخت بازی باقی مانده است. با این حال نقطه‌عطفی که تیم سازنده به آن دست پیدا کرده مایه خوشحالی و آسودگی خیال افرادی است که بی‌صبرانه منتظر اعلام تاریخ عرضه بازی هستند.

عنوان Cyberpunk 2077 برای سه پلتفرم اصلی XBOX ONE، PS4 و PC در حال توسعه بوده و تاریخ عرضه مشخصی ندارد. با این  حال سال 2019 می‌تواند برای انتشار ساخته CD Projekt RED محتمل باشد.