اخبار بازی GamesCom 2018

کار From Software با مجموعه Dark Souls تمام شده

کار From Software با مجموعه Dark Souls تمام شده

وی جی مگ: استودیو From Software با مجموعه Dark Souls توانست آثاری که شامل چالش‌های پرتعداد هستند را نزد گیمرها محبوب کند. به دنبال عرضه سه‌گانه Dark Souls و عنوان Bloodborne اکنون تیم سازنده در حال کار روی بازی جدید خود تحت نام Sekiro: Shadows Die Twice است که برای ابتدای سال آینده آماده می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، مدیر ارتباطات استودیو From Software یعنی آقای یاسوهیرو کایتو در جریان برگزاری نمایشگاه Gamescom 2018 گفتگویی با وبسایت VG247 انجام داد و در مورد آینده کاری استودیو و سری Dark Souls توضیحاتی ارائه کرد. «برنامه ما بدین صورت است که می‌خواهیم طیف متنوعی از بازی‌های متفاوت و تجربیات تازه را برای مخاطبین ارائه کنیم. ما نمی‌خواهیم تنها بازی‌های نینجایی بسیازیم. اما همان طور که شخص میازاکی هم در مصاحبه‌های اخیر خود بیان کرده، کار استودیو From Software با مجموعه Dark Souls به اتمام رسیده است. ما می‌خواهیم عناوین و تجربیات تازه و جدیدی را تولید کنیم.»

به نظر می‌رسد عرضه Dark Souls trilogy که به تازگی برای دو کنسول PS4 و XBOX ONE معرفی شده آخرین دیدار با این سری خواهد بود. خالق این سری نیز به دفعات به خاتمه پیدا کردن این مجموعه اشاره کرده بود. لازم به ذکر است عنوان در دست ساخت استودیو From Software یعنی Sekiro: Shadows Die Twice برای عرضه در تاریخ 22 مارچ 2019 (2 فروردین 98) برای سه پلتفرم XBOX ONE، PS4 و PC برنامه‌ریزی شده است.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید