اخبار بازی

نشانه‌ای دیگر از عرضه بازی Death Stranding در سال 2019

وی جی مگ: تاریخ عرضه بازی این روزها تبدیل به بزرگ‌ترین معمای صنعت بازی شده. هوشمندی کوجیما به عنوان سازنده این بازی در انتشار اطلاعات اندک و البته کنجکاوی بی‌پایان طرفداران هر روز شایعات مختلفی را به وجود می‌آورد و امروز شاهد یکی دیگر از آنها هستیم که شاید نشان دهد بازی در سال 2019 عرضه می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، این روزها چالش جدیدی در شبکه‌های اجتماعی با نام 10yearschallenge راه افتاده که در آن افراد تصویری از امروز و 10 سال پیش خود را در کنار یکدیگر منتشر می‌کنند. جدیدترین فردی که شایعات برای گیمرها اهمیت بیشتری از دیگران داشته باشد و در این چالش شرکت کرده، تروی بیکر است. صداگذار مطرح صنعت بازی که اتفاقا در جریان ساخت حضور دارد.

تروی بیکر با انتشار تصویر پایین در این چالش شرکت کرده. تصویری که نشان می‌دهد او 10 سال پیش صداگذاری شخصیت اسنو در بازی Final Fantasy 13 را برعهده داشته و امسال به عنوان یکی از شخصیت‌های بازی شناخته می‌شود.

جالب است بدانید که در حال حاضر تروی بیکر تنها روی دو بازی منتشر نشده کار کرده که یکی از آنها است و دیگری The Last of Us Part 2 که درباره انتشار آن نیز شایعات بسیاری وجود دارد. حالا طرفداران ساخته کوجیما اعتقاد دارند که انتشار این تصویر نشان می‌دهد که به احتمال فراوان بازی Death Stranding در سال 2019 منتشر می‌شود. اثری که به نظر می‌رسد بخش زیادی از فرایند توسعه آن پشت سر گذاشته شده.