اخبار بازی

امکان تجربه بازی Death Stranding در TGS 2018 وجود ندارد

امکان تجربه بازی Death Stranding در TGS 2018 وجود ندارد

وی جی مگ: امکان تجربه بازی Death Stranding در TGS 2018 وجود نخواهد داشت. چندی پیش بود که استودیو Kojima Productions تایید کرد شخص هیدئو کوجیما به همراه عنوان در دست ساخت خود یعنی Death Stranding در رویداد Tokyo Game Show 2018 حضور به عمل رسانده و بازیگران ژاپنی این اثر نیز، کوجیما را روی استیج همراهی خواهند کرد.

به گزارش وی جی مگ، اکنون شرکت Kojima Productions به صورت رسمی تایید کرد امکان تجربه بازی Death Stranding در TGS 2018 وجود ندارد. نه در این رویداد و نه در غرفه‌ها Death Stranding قابل بازی نخواهد بود. با این حال انتشار تریلری جدید توسط هیدئو کوجیما همیشه نکته‌ای مهیج و اشتیاق برانگیز بوده است. باید دید آیا سرانجام کوجیما در نمایش اثر خود جزئیاتی مشخص از گیم‌پلی و داستان آن را به نمایش می‌گذارد یا باز هم روال نمایش‌های قبلی را در پیش می‌گیرد.

به‌علاوه حرف و حدیث‌های پیرامون بازی بیان می‌دارد ساخته Kojima Productions در مراسم The Game Awards که در انتهای سال برگزار می‌شود هم نمایش خواهد داشت. بنابراین می‌توان امیدوار بود طی چند ماه آینده سرانجام اطلاعات قابل توجهی از بازی Death Stranding در دسترس قرار بگیرد. لازم به ذکر است Tokyo Game Show 2018 از تاریخ 20 سپتامبر (29 شهریور) آغاز و در تاریخ 23 سپتامبر (1 مهر) خاتمه می‌یابد.