شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: Destiny 3 در حال ساخت است
شایعه: Destiny 3 در حال ساخت است
اخبار بازی

شایعه: Destiny 3 در حال ساخت است

وی جی مگ: در حالی که تنها چند ماه از عرضه رسمی Destiny 2 می‌گذرد اما این اثر با مشکلات فراوانی روبرو شد که انتقادات فراوانی را برای بانجی و اکتیویژن به همراه داشت.

بانجی در چند هفته اخیر تلاش کرده تا این مشکلات را برطرف کند و حتی برنامه‌های مربوط به به‌روزرسانی و اضافه کردن محتوا به Destiny 2 را منتشر کرده است. به گزارش وی جی مگ، Kirk Hamilton از Kotaku که در مورد عدم موفقیت Destiny 2 صحبت کرده بود که از خبرنگاری به نام Jason Scheier شنیده که Destiny 3 هم‌اکنون در حال ساخت است و در واقع فرآیند ساخت این بازی مدتی قبل آغاز شده است.

البته این خبر چندان غافل‌گیر کننده نیست چون قرارداد تیم بانجی با اکتیویژن به گونه‌ای است که آنها باید هر دو الی سه سال یکبار،‌ نسخه‌ای جدید از بازی عرضه کنند. البته این خبر به هیچ وجه توسط بانجی و اکتیویژن مورد تایید قرار نگرفته شاید از پایه و اساس دروغ باشد. باید دید که در آینده چه اخباری در این مورد منتشر خواهد شد.

منبع

شایعه: Destiny 3 در حال ساخت است
امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات