اخبار بازی

عملکرد مالی Destiny رضایت Activision را به همراه نداشته

عملکرد مالی Destiny رضایت Activision را به همراه نداشته

وی جی مگ: امروز با خبر شدیم که چیزی حدود هشت درصد نیروی کار خود را کاهش می‌دهد اما با این وجود شاید مهم‌ترین خبر نشست اخیر این کمپانی به وضعیت ارتباط داشته باشد. صحبت‌های صورت گرفته در این نشست نشان می‌دهد که عملکرد مالی رضایت را به همراه نداشته.

به گزارش وی جی مگ، مدیر اجرایی در جریان نشست مالی اخیر این کمپانی توضیح داده که «در ابتدا باید به این نکته توجه داشت که کمپانی به عنوان صاحب امتیاز Destiny شناخته نمی‌شد. مسئله‌ای که درباره هیچکدام از مجموعه‌های بزرگ ما صدق نمی‌کند.»

از سوی دیگر جانسون به این مسئله نیز اشاره داشته که عملکرد مالی رضایت را به همراه نداشته و نتوانسته در سطح انتظارات ظاهر شود. در نظر گرفتن این دو نکته باعث شده که مدیران در نهایت مشکلی با جدا شدن مجموعه بازی و استودیو سازنده آن یعنی نداشته باشند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که به صورت مستقل کار روی نسخه بعدی مجموعه بازی را ادامه می‌دهد اما می‌توان در آینده منتظر بود و دید که آیا خبری از حضور یک ناشر بزرگ در کنار آنها می‌شود یا خیر.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سام حقیقى

حالا فعلا که جدا شد تا چشتون دربیاد-بعدا نیاین بگید که به خاطر جدا شدن بانجی و دستینی درآمدمون کم شده :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: