اخبار بازی

تایید حضور Co op آنلاین در بازی Devil May Cry 5

تایید حضور Co op آنلاین در بازی Devil May Cry 5

وی جی مگ: به دنبال نمایش جدید صورت گرفته در رویداد The Game Awards 2018، شرکت کپکام وجود Co op آنلاین در بازی را مورد تایید قرار دارد.

به گزارش وی جی مگ، سازندگان این اثر در وبسایت Caom Unity توضیح دادند «اعضای تیم سیستمی را در بازی ایجاد کردند که در آن پلیرها می‌توانند از طریق اتصال به شبکه اینترنت، حضور پررنگی در بازی یکدیگر داشته باشند. بنابر مرحله‌ای که در آن حضور دارید شما یک پلیر دیگر را تنها در پیش‌زمینه بازی مشاهده خواهید کرد اما در موارد دیگر می‌توانید با همراهی یک گیمر دیگر به قلع و قمع کردن شیاطین بازی بپردازید.»

این توضیحات ضمن تایید حضور Co op آنلاین در بازی Devil May Cry 5 بیان می‌دارند برخی از مراحل و ماموریت‌ها تنها به صورت تک‌نفره قابل بازی هستند که به روایت داستانی آن بستگی خواهد داشت. کارگردان  یعنی هیدئاکی ایتسونو پیش از این اظهار کرده بود که می‌خواهد  در ابتدا یک تجربه تک‌نفره باشد اما در عین حال بتواند داستانی از سه منظر مختلف و با استایل گیم‌پلی منحصر به فرد روایت کند.

عنوان  در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) برای پلتفرم‌های ، و عرضه می‌شود. لازم به ذکر است شب گذشته اعلام شد دمو این عنوان از هم‌اکنون روی کنسول قابل تهیه است.