اخبار بازی

نشانه‌ای جدید از ساخت بازی Diablo 4

نشانه‌ای جدید از ساخت بازی Diablo 4

وی جی مگ: حرف و حدیث‌ها پیرامون ساخت بازی Diablo 4 هم‌چنان وجود دارد. در حالی که بارها در گذشته تاکید داشته که پروژه‌های متعددی در رابطه با این مجموعه در حال تولید قرار دارد اما هم‌چنان طرفداران از مرتبط بودن یکی از آن‌ها یعنی به موبایل ناراضی هستند.

به گزارش وی جی مگ، اکنون نشانه‌ای جدید کشف شده که بیان می‌دارد توسعه و ساخت بازی 4 در کار است. براساس این سرنخ به تازگی در صفحه کاری و استخدام استودیو موقعیت‌های شغلی مختلفی برای استخدام و جذب نیرو ایجاد شده است. از طراحان بازی گرفته تا متخصصان فنی کار با انجین از جمله مواردی هستند که برای استخدام و کار روی پروژه معرفی نشده‌ای از مجموعه بازی به آن‌ها اشاره شده است. به نظر می‌رسد سرانجام کمپانی Blizzard در حال آماده‌سازی تدارکات است تا این اثر مورد انتظار را معرفی کند.

این کمپانی در انتهای سال گذشته بیانیه‌ای منتشر کرد بدین شرح که همواره در حال گوش دادن به نظرات و بررسی بازخوردهای مخاطبین خود است. با این حال آن‌ها به مدت زمانی نیازمند هستند تا بتواند پروژه جدید مجموعه را به سطح انتظار برسانند و ترجیح می‌دهند به جای حرف زدن پیرامون آن، در زمان مناسب از آن رونمایی کرده و آن را به نمایش بگذارند.