اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه Diablo 3 Eternal Collection برای Nintendo Switch

عرضه Diablo 3 Eternal Collection برای Nintendo Switch

وی جی مگ: مدتی است که بازی Diablo 3 برای کنسول Nintendo Switch در دست توسعه است اما تاریخ انتشار آن مشخص نبود. بالاخره شرکت Blizzard تاریخ انتشار بازی Diablo 3 Eternal Collection را مشخص کرد.

به گزارش وی جی مگ، بازی Diablo 3 اولین عنوان از شرکت Blizzard است که راهی کنسول Nintendo Switch می‌شود و به تازگی اعلام شد که تاریخ انتشار آن، 2 نوامبر سال 2018 است. اگر قبلا این عنوان را تجربه نکرده‌اید و کنسول Nintendo Switch را دارید، بهترین فرصت برای شما فراهم شده است.

این نسخه از بازی شامل نسخه اصلی بازی و محتواهای زیادی است مانند Reaper of Souls و Rise of the Necromancer. به اضافه این بسته‌های قابل دانلود که در خود بازی گنجانده شده‌اند، هر به‌روز‌رسان و محتوای اضافی که در این مدت برای سایر پلتفرم‌ها عرضه شده در این نسخه از بازی وجود خواهد داشت.

Blizzard اعلام کرده که پلیر‌ها می‌توانند با کنسول Nintendo Switch با دوستان خود بازی کنند که به صورت Local خواهد بود و برای انجام این کار باید چند دستگاه Switch داشته باشید و اگر نمی‌توانید به صورت local بازی کنید، قابلیت آنلاین نیز وجود دارد. گفته شده بعضی از آیتم‌های تزئینی بازی The Legend of Zelda در این نسخه خواهد بود.

بازی Diablo 3 در ابتدا برای پلتفرم PC منتشر شد و بعد از مدتی برای پلتفرم‌های PS3، PS4، Xbox 360 و Xbox one نیز عرضه شد و در تاریخ 2 نوامبر با نام Diablo 3 Eternal Collection برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

.