اخبار بازی

بازی Diablo 4 احتمالا در سال 2019 معرفی می‌شود

بازی Diablo 4 احتمالا در سال 2019 معرفی می‌شود

وی جی مگ: پس از سروصدای ایجاد شده به دنبال معرفی بازی  برای گوشی‌های موبایل، تیم سازنده مجموعه در شرکت بلیزارد به دفعات تکرار کرد که این نسخه تنها بازی در حال ساخت از این مجموعه نبوده و پروژه‌های مختلفی از در حال توسعه قرار دارند. با توجه به بیانیه جدید منتشر شده می‌توان حدس زد بازی احتمالا در سال 2019 معرفی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی در انجمن رسمی بلیزارد تیم سازنده مجموعه بیانیه‌ای را منتشر کرده که دید شفاف‌تری در خصوص آنچه که درون کمپانی در حال تولید قرار دارد به گیمرها می‌دهد. براساس این بیانیه تیم سازنده روی چندین پروژه از مشغول به کار است که قرار است در طول سال آینده از آن‌ها رونمایی شود. اگر نسخه چهارم در برنامه این تیم وجود داشته باشد می‌توان انتظار داشت بازی احتمالا در سال 2019 معرفی شود.

«ما به خواندن بازخوردها ادامه می‌دهیم و گفتگوی داخلی میان اعضای تیم سازنده هم‌چنان ادامه دارد. ما برنامه‌های بسیاری برای مجموعه Diablo در پروژه‌های مختلف و متنوع داریم که در طول سال آینده رونمایی و معرفی می‌شوند. ما برای به اشتراک گذاشتن موارد بیشتر از پروژه‌های‌مان اشتیاق زیادی داریم. اما از آن‌ جایی که به جای صحبت کردن درباره آن‌ها ترجیح می‌دهیم آن‌ها را به شما نمایش دهیم باید مدتی منتظر بمانید. برای رسیدن به سطح توقعات به وجود آمده مدتی زمان مورد نیاز است. اما اکنون بیشتر از هر زمانی به ارائه تجربه‌ای از متعهد شده‌ایم که جامعه مخاطبین به آن افتخار کنند.»