اخبار بازی

انتشار آمار بتا بازی Battlefield 5 از سوی DICE

آمار بتا بازی Battlefield 5

وی جی مگ: استودیو DICE که توسعه دهنده مجموعه Battlefield است، پست جدیدی در Battlefield Blog منتشر کرد که اطلاعاتی از بتای بازی Battlefield V را به اشتراک می‌گذارد. این پست شامل اطلاعات جالب در مورد مدت زمان بتای بازی و تغییراتی است که هنگام عرضه نسخه کامل بازی، پیاده‌سازی خواهد شد.

به گزارش وی جی مگ، لیست بلندی از تغییرات آینده بازی وجود دارد که در نسخه نهایی بازی پیاده‌سازی خواهد شد. این تغییرات شامل میدان دید پلیر، مدت زمان Respawn بعد از کشته شدن، آمار زمان کشتن و کشته شدن، گزینه‌های بیشتر و تنوع بیشتر برای وسایل نقلیه، تغییر سیستم آسیب‌رسانی به وسایل نقلیه و در آخر میدان دید خلبان‌ها و تفنگداران برای شناسایی دشمنان افزایش می‌یابد.

Daniel Berlin مدیر طراحی بازی Battlefield V دو هفته پیش در تویتی اعلام کرد که یک سری از ویژگی‌های بازی اصلاح خواهد شد تا بازی بهتری را ارائه دهند.

بازی Battlefield V در سبک اشکن تیراندازی اول شخص است و داستان جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند. بخش Multiplayer این بازی بسیار محبوب است و قرار است مود Battle Royale به قسمت جدید این بازی اضافه شود. بازی Battlefield V در تاریخ 20 نوامبر سال 2018 توسط EA برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد.