اخبار بازی

کنسول PS5 از وضوح تصویر 8K و فریم‌ریت 120 پشتیبانی می‌کند ؟

کنسول PS5 از وضوح تصویر 8K و فریم‌ریت 120 پشتیبانی می‌کند ؟

 وی جی مگ: کنسول PS5 از وضوح تصویر 8K و فریم‌ریت 120 پشتیبانی می‌کند ؟ اگرچه می‌دانیم این کنسول در حال ساخت بوده اما اطلاعات دقیق کمی از آن منتشر شده در حالی که شایعات پیرامون آن بسیار زیاد هستند.

به گزارش وی جی مگ، توکیو به تازگی کنفرانس سالیانه BEE را برگزار کرده و سونی نیز موردی ویژه در آن به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه شباهت‌هایی به Consumer Electronics Show یا CES در وگاس دارد و کاملا در خصوص تکنولوژی و پرفورمنس‌های مختلف است. هنگامی که سونی در استیج ظاهر شد تا تکنولوژی جدیدش را رونمایی کند از یک سیستم نمایش LED کریستالی تحت نام CLEDIS پرده‌برداری کرد که قرار است به صورت یک محصول کاملا گیمینگ به بازار عرضه شود.

این صفحه نمایش 440 اینچی بسیار بزرگ بوده و می‌تواند از پس اجرای وضوح تصویر 8K و فریم‌ریت 120 بربیابد. خالق Grand Turismo و مدیر استودیو Polyphony Digital یعنی کازونوری یامائوچی اندکی در خصوص این تکنولوژی صحبت کرده و اظهارات وی نشان می‌دهند آن‌ها برای عرضه کنسول نسل بعدی شرکت سونی آماده می‌شوند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Rad

نه بنظرم امیدوارم اینطور نباشه چون فایده نداره والکی قیمت کنسولدمیره بالا
من همین که ۴k واقعی با نرخ فریم 60 بده راضیم
هنوز 4k همه گیر نشده چه برسه به 8k
ما ایرانیا توان خرید گیم‌نداریم چه برسه به تلوزیون 4k و حالا 8k

Mr.Mohamad

😐 😐 😐 😐 😐
یعنی قراره این قدر جهش بین ps4 و ps5 داشته باشیم <>
من که باورم نمیشه حتما دروغه

Shayan M Jackson

یعنی تا 20 سال دیگه فکر همچین کنسولی رو از سرتون بیرون کنید. 2080ti توی battlefield v به زور میتونه روی fullhd و روشن بودن RT صد فریم بیاره :rotfl: :rotfl:

san

440 اینچ !!!! چه مسخره ? بیشتر ترجیح میدم یک سیستم معمول با قیمت مناسب باشه تا یک ابر کنسول که خریدش برای ما مقدور نباشه