اخبار بازی

کشف راز Doom 2‌ بعد از 24 سال

کشف راز Doom 2‌ بعد از 24 سال

وی جی مگ: راز‌های ‌ها یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها هستند به ویژه راز‌های ‌های قدیمی. مجموعه DOOM جالب‌ترین راز‌ها را در خود دارد. حال یکی از راز‌ها DOOM 2 بعد از 24 سال کشف شده است.

به گزارش وی جی مگ، توسعه دهنده یعنی  John Romero در روز جمعه در تویتی اعلام کرد  که یک یوتیوبر با نام Zero Master رازی از Doom 2 کشف کرده که مربوط به 24 سال قبل است.

گفته شده که این منطقه که به تازگی کشف شده است، بخشی ناشناخته نیست. مخاطبینی که دربخش مود داشتند در آن زمان همه منظقه‌های را به طور دقیق باز کرده بودند. به هر حال Zero Master اولین کسی است که توانست بدون تقلب کردن این راز را کشف کند.

بعد از اینکه 24 سال طول کشید تا Zero Master این راز را کشف کند سوالی به وجود می‌آید و آن این است که چند راز کشف نشده دیگر در ‌ها وجود دارد؟ منظورمان فقط ‌های قدیمی نیست. ‌های زیادی در طی این سال‌ها ساخته شده‌اند و رازهایی دارند که شاید هیچ‌وقت کشف نشوند.

برای جامعه Doom این کشف، کشف بسیار بزرگی نیست چرا که بار اولی نیست که راز جدیدی از این مجموعه کشف می‌شود. اما بالاخر پلیرها می‌توانند بازی Doom 2 را به طور کامل تمام کنند، بدون اینکه رازی از چشم آن‌ها مخفی بماند.

Doom 2 در سال 1994 برای پلتفرم‌های ، PlaySton و GameBoy منتشر شد.