اخبار بازی

بازی Dragon Age 4 در The Game Awards معرفی می‌شود

بازی Dragon Age 4 در The Game Awards معرفی می‌شود

وی جی مگ:چند روز پیش بود که اعلام کرد به‌زودی اخبار بیشتری را از مجموعه Dragon Age می‌شنویم. هرچند جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نشد اما حالا با توجه به شایعات موجود می‌توان انتظار داشت که در The Awards معرفی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، برخی رسانه‌ها اطلاعاتی به دست آورده‌اند که نشان می‌دهد بازی Dragon Age 4 در The Awards معرفی می‌شود. رسانه‌ها اعتقاد دارند که استودیو در ابتدای امسال پیش تولید را متوقف کرده تا تمام تمرکز خود را روی ساخت قرار دهد.

با توجه به این موضوع توضیح داده شده که جریان ساخت Dragon Age 4 به شکل جدی شروع نشده و احتمالا سه سال تا انتشار آن فاصله داریم. شایعات به این نکته اشاره دارند که در سال 2020 کنسول‌های جدید به بازار وارد می‌شوند و با در نظر گرفتن این مسئله می‌توان انتظار داشت که ساخت بعدی برای پلتفرم‌های نسل آینده منتشر شود.

آخرین قسمت از این مجموعه با نام Dragon Age Inquisition در سال 2014 منتشر شد و هرچند نتوانست عملکردی در سطح قسمت اول از خود به جا بگذارد اما بسیاری آن را یک اثر موفق ارزیابی کردند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

واقعا دیگه گندشو درآوردن، نمک این Announcementها به یهویی بودنشه، از دو سه هفته قبل از این مراسم روزی چندتا شایعه‌ی معرفی داره منتشر میشه، چه وضعشه؟؟؟ :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed: