اخبار بازی

بخش چند نفره به بازی Dragon Age اضافه می‌شود

بخش چند نفره به بازی Dragon Age اضافه می‌شود

وی جی مگ: بالاخره بعد از مدت‌ها قسمت جدید مجموعه بازی با انتشار تیزری کوتاه در جریان TGA 2018 معرفی شد اما امروز با انتشار آگهی استخدامی برای این اثر به نظر می‌رسد که باید شاهد اضافه شدن بخش چند نفره به بازی باشیم.

به گزارش وی جی مگ، هنوز نام رسمی این بازی مشخص نشده اما استودیو به تازگی آگهی استخدامی را برای جذب کارگردان فنی جدید به تیم خود منتشر کرده در آن توضیح داده شده که فرد مورد نظر باید سابقه کار روی آثار چند نفره را داشته باشد. مسئله‌ای که این شایعه را به وجود آورده که احتمالا باید شاهد حضور بخش چند نفره در بازی Dragon Age باشیم.

این در حالی است که برخی پیش‌بینی کرده‌اند توضیحات مورد نظر به حالت Co op ارتباط دارد و ممکن است نسخه بعدی مجموعه بازی در این زمینه حرف‌های جدیدی برای گفتن داشته باشد و امکان تجربه بخش داستانی را به صورت دو یا چهار نفره به گیمر دهد.

نهایتا باید به این نکته اشاره کرد که دیگر آگهی استخدام منتشر شده از سوی نشان می‌دهد که آنها برای ساخت قسمت بعدی بازی همچنان از موتور گرافیکی Forstbite استفاده می‌کنند. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود که قسمت بعدی بازی برای نسل آینده پلتفرم‌های منتشر شود.