اخبار بازی

بتا بازی Dreams امسال عرضه می‌شود

بتا بازی Dreams امسال عرضه می‌شود

وی جی مگ: تقریبا 40 روز به انتهای سال 2018 میلادی باقی مانده و استودیو پیش‌تر اعلام کرده بود که بتا بازی امسال عرضه می‌شود. موضوعی که حالا با نزدیک شدن به انتهای سال برخی اعتقاد داشتند که محقق نمی‌شود اما سازندگان این اثر همچنان تاکید دارند که این اتفاق رخ خواهد داد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که هنوز تاریخ انتشار بازی انحصاری مشخص نشده اما سونی و استودیو زمان اندکی را در اختیار دارند تا بتا بازی را طی یک ماه آینده در دسترس عموم قرار دهند. مسئله‌ای که نشان می‌دهد احتمالا به‌زودی تاریخ انتشار بتا بازی به صورت رسمی مشخص می‌شود.

برخی رسانه‌ها اعتقاد دارند که می‌توان چند ماه بعد از عرضه بتا بازی Dreams شاهد انتشار نسخه نهایی این انحصاری جدید بود. بازی که به شما ابزارهای بسیاری را ارائه می‌کند تا یک بازی حتی کامل را در ساختار آن طراحی کنید.

استودیو پیش‌تر با ساخت مجموعه بازی LittleBigPlanet شناخته می‌شد که رویکردی مشابه داشت و هرچند آزادی عمل را در اختیار گیمرها قرار نمی‌داد اما همچنان تمرکز اصلی خود را روی ساخت محتوا از سوی کاربرها و به اشتراک‌گذاری آن قرار داده بود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Soroush

عاشق بازی های این استودیو هستم این بازی صددرصد یه شاهکار دیگه از این استودیو هست ولی پروسه ساختش خیلی طولانی شده متاسفانه