اخبار بازی

ساخت P.T در بازی Dreams

ساخت P.T در بازی Dreams

وی جی مگ: انتشار نسخه بتا بازی Dreams این فرصت را در اختیار گیمرها قرار داد تا سرانجام بتوانند ساخته جدید و مورد انتظار استودیو  را تجربه کنند و از ابزارهای موجود در آن برای تولید محتویات مختلف استفاده کنند. همین فرصت کافی بود تا کاربران به ساخت و توسعه عناوینی که شاید دیگر از آن‌ها خبری نشنویم مانند و  در بازی Drms مشغول شوند.

به گزارش وی جی مگ، استودیو Media Molecule همواره به واسطه تنوع و امکانات فراوانی که آثارش در اختیار پلیر قرار می‌دهد شناخته می‌شود. از همین نظر عنوان Drms جاه‌طلبانه‌ترین ساخته کمپانی سازنده به شمار می‌رود. در حالی که تنها چند روز از انتشار بتا بازی می‌گذرد اما کاربران در توییتر ساخته‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند. یکی از کاربران موفق به ساخت راهرو معروف و نمادین  در بازی Drms شده است. این کاربر از افکت‌های صوتی و صدای رادیو در حال پخش هم در پیش‌زمینه ساخته خود استفاده کرده است. کاربری دیگری هم ویدئویی را به اشتراک گذاشته که نشان از بازسازی در عنوان نام‌برده دارد. هر دو مورد بسیار طبیعی و باکیفیت مطلوب کار شده و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. البته جزئیات به کار رفته کاملا دقیق نیستند.

با توجه به این که دیگر هیچ کدام از دو بازی و در دسترس نیستند شاید Drms تنها راهی باشد که پلیرها بتوانند به تجربه دوباره بخش‌هایی از آن‌ها مشغول شوند. این موارد هم‌چنان بیانگر این موضوع هستند که ابزارهای تعبیه شده درون Drms تا چه اندازه عمق و قدرت تطبیق دارند.