اخبار بازی

دلایل عملکرد ضعیف Battlefield 5 از دید EA

دلایل عملکرد ضعیف Battlefield 5 از دید EA

وی جی مگ: بازی Battlefield 5 در ماه نوامبر سال گذشته عرضه شد و اگرچه کیفیت محصول نهایی قابل قبول بود اما نتوانست عملکرد تجاری قابل توجهی را از خود برجای بگذارد. اکنون به دلایل عملکرد ضعیف پرداخته که چطور اشتباهات مختلف کمپانی ناشر باعث فروش کمتر از سطح انتظار بازی شده است.

به گزارش وی جی مگ، اندرو ویلسون مدیرعامل کمپانی در گزارش مالی اخیر این شرکت توضیح داد که چگونه نتوانست انتظارات را برآورده کند. به گفته ویلسون یکی از دلایل عملکرد ضعیف به تاخیر این بازی مربوط می‌شود که انتشار آن از اکتبر به نوامبر که تعداد فراوانی از بازی‌های مختلف عرضه شده بودند موکول شد. تاخیر و عدم عرضه بخش بتل رویال که انتشار آن همزمان با انتشار بازی اصلی وعده داده شده بود از دیگر دلایل اصلی فروش ضعیف آن به شمار می‌رود. تیم سازنده ترجیح داد اولویت را به بخش‌های دیگر هم‌چون بخش تک‌نفره اختصاص دهد اما اکنون اعتراف کرد که این تصمیم‌ها کاملا غلط بوده است.

این مشکلات باعث شد تا  هرگز نتواند با آثار قدرتمند دیگر مثل Call of Duty و Red Dd Redemption رقابت کند. با این حال EA معتقد است  می‌تواند در طولانی مدت عملکرد بهتری از خود نشان دهد. عرضه بخش بتل رویال تحت عنوان Firestorm در ماه آینده می‌تواند بسیاری از مخاطبین را به تجربه مجدد Battlefield بازگرداند. این مجموعه مخاطب فراوانی دارد و نسخه‌های قدیمی این سری مانند Battlefield 1 و Battlefield 4 هم‌چنان 4 و 2 میلیون نفر پلیر دارند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
آرش

سلام

از نظر من شباهت بسیار به Battlefield 1 باعث شد فروشش کم بشه

مردمم Battlefield 1 رو خیلی بازی کرده بودن ، دیگه علاقه ای باقی نمونده بود برای خریدش