اخبار بازی

غیبت EA در نمایشگاه E3 2019

غیبت EA در نمایشگاه E3 2019

: باری دیگر مشخص شد کمپانی EA در E3 2019 شرکت نمی‌کند و به جای آن رویداد مخصوص به خود را در ماه ژوئن برگزار می‌کند. با این حال شیوه برگزاری این رویداد نسبت به سال گذشته نیز دارای تفاوت‌هایی خواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، کمپانی EA امروز اعلام کرد از تاریخ 7 الی 9 ژوئن رویداد EA را برگزار می‌کند. نکته قابل توجه بدین شرح است که تاریخ 7 ژوئن برابر با روز جمعه بوده در حالی که سال‌های قبل این رویداد از روز دوشنبه آغاز می‌شد. روز جمعه با مراسمی این رویداد شروع می‌شود و سپس در انتهای هفته نیز نوبت به حضور طرفداران می‌رسد. به مانند سال‌های قبل Hollywood Palladium میزبان برگزاری رویداد خواهد بود.

اما مهم‌ترین تغییری که امسال در رویداد EA Play اعمال شده عدم برگزاری کنفرانس در جریان این رویداد است. در مقابل کمپانی EA وعده داده است تا در طول این سه روز، استریم‌های مختلف و متعددی را پخش می‌کند. این کمپانی اظهار کرد تصمیم عدم برگزاری کنفرانس در این رویداد در پاسخ به درخواست طرفدارانی که می‌خواهند گیم‌پلی بیشتری از بازی‌ها مشاهده کنند و بیشتری پیرامون بازی‌ها بشنوند گرفته شده است.

اگرچه EA در E3 2019 شرکت نمی‌کند اما برگزاری رویداد نیز می‌تواند نکاتی قابل توجهی را به همراه داشته باشد که اصلی‌ترین آن بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order است. اثری که قرار است در ماه آپریل سرانجام برای اولین بار شود و بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت نمایش‌های بیشتری در طول برگزاری از آن به اشتراک گذاشته شود.

0 0 رای ها
Article Rating
فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
behnamrezaeips
عضو
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷

نباشه بهتره – دیگه محصولی به اسمه بازی نداره

Daniyal Bleszinski
عضو
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸

بهتر 😀