اخبار بازی

توقف ساخت بازی دیگری از مجموعه Star Wars توسط EA

توقف ساخت بازی دیگری از مجموعه Star Wars توسط EA

وی جی مگ: بسیاری از گیمرها انتظار داشتند که با انتقال حق امتیاز ساخت بازی براساس مجموعه به شاهد عرضه تعداد زیادی بازی براساس دنیای این سری باشیم اما گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که این کمپانی یکی دیگر از بازی‌های در دست ساخت را کنسل کرده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده از آخرین گزارش وبسایت کوتاکو نشان می‌دهد که بعد از توقف ساخت بازی که وظیفه توسعه آن را استودیو برعهده داشت، باقی مانده اطلاعات این عنوان به Vancouver منتقل شد تا آنها با استفاده از آن روی بازی خود کار کنند. با این حال یک منبع خبر داده که این بازی که در اصل یک Star Wars با خصوصیات Open World بوده نیز از سوی کنسل شده.

به نظر می‌رسد که Vancouver بار دیگر روی بازی جدیدی از مجموعه کار خواهد کرد. حالا باید دید به واسطه اتفاقات پیش آمده و البته حواشی Battlefront 2 چه وضعیتی برای قرارداد همکاری و دیزنی به وجود می‌آید.

نهایتا باید به این نکته اشاره کرد که بازی کنسل شده ارتباطی به  Jedi: Fallen Order ندارد که وظیفه ساخت آن را استودیو Respawn برعهده دارد. بازی که فعلا مراحل ساخت خود را دنبال می‌کند و قرار است در سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

حیف این آی‌پی که دست این‌‎هاست :no: :no: :no: