اخبار بازی

مخالفت Nintendo با قرار دادن Mario Kart در اتومبیل‌های Tesla

مخالفت Nintendo با قرار دادن Mario Kart در اتومبیل‌های Tesla

وی جی مگ: ایلان ماسک مخترع آمریکایی و موسس شرکت Tesla در چند وقت اخیر توییت‌های جالب توجهی در خصوص بازی‌های ویدئویی منتشر کرده. تا جایی که حتی در یک موضوع توییتر حساب کاربری او را موقتا مسدود کرد زیرا فکر می‌کرد اکانت این شخص هک شده است. اکنون این شخص به دور از شوخ‌طبعی درباره احتمال همکاری با نینتندو برای قرار دادن Mario Kart در اتومبیل‌های Tesla صحبت کرده است.

به گزارش وی جی مگ، ایلان ماسک در پاسخ به پرسش یک طرفدار در خصوص احتمال همکاری اشاره شده گفت «ما برای این کار تلاش کردیم. اما نینتندو اجازه آن را صادر نمی‌کند.» در ادامه همان کاربر پرسید «آیا احتمال وقوع نسخه‌ای از Mario Kart که در آن بتوان در مقابل افرادی که در لحظه اتومبیل‌های خود را شارژ می‌کنند وجود دارد ؟» ظاهرا تمامی این موارد و هر گوهه همکاری با نینتندو امری است که ماسک به دنبال آن است و از آن استقبال می‌کند اما شرکت نینتندو همواره برای صدور مجوزها و لایسنس‌های مختلف سرسخت است. بنابراین علیرغم پول زیادی که چنین معامله‌هایی می‌تواند به همراه داشته باشد مخالفت از سوی نینتندو جای تعجب ندارد.

با توجه به این اوضاع به نظر می‌رسد خبری از همکاری ماسک با نینتندو و قرار گرفتن Mario Kart در اتومبیل‌های Tesla نخواهد بود تا این مجموعه ریسینگ هم‌چنان به کار خود در دنیای گیم ادامه دهد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

چهارده + هشت =