شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تکذیب ادعای وجود Spyware در Epic Games Store
اخبار بازی

تکذیب ادعای وجود Spyware در Epic Games Store

تکذیب ادعای وجود Spyware در Epic Games Store

وی جی مگ: مدیر کمپانی سازنده بازی Fortnite در خصوص ادعای وجود Spyware در Epic Games Store واکنش نشان داد. به‌علاوه مشخص شد این استور در سال 2019 از پشتیبانی آفلاین برخوردار خواهد شد.

به گزارش وی جی مگ، تیم سوئینی مدیر و موسس شرکت Epic Games در وبسایت Reddit به اتهامات صورت گرفته مبنی بر وجود Spyware در Epic Games Store واکنش نشان داد. در چند وقت اخیر بسیاری Epic Games را متهم کرده بودند که کمپانی مذکور با ساخت این استور در واقع یک نرم‌افزار جاسوسی توسعه داده است. با این حال سوئینی توضیح داد «استور Epic اطلاعات کاربران را با شرکت Tencent و یا هیچ کمپانی دیگری به اشتراک نمی‌گذارد. به مانند بسیاری از کمپانی‌های دیگر، ما آن‌ها به اشتراک نگذاشه، نمی‌فروشیم و یا معامله نمی‌کنیم. این اطلاعات تنها در کمپانی مادر شرکت یعنی Epic Games Inc ثبت می‌شود.»

سوئینی در بخشی دیگر از صحبت‌های خود اضافه کرد «در اوایل سال 2019 پشتیبانی آفلاین برای بازی‌هایی که به صورت آفلاین اجرا می‌شوند به لانچر Epic Games اضافه می‌شود.» Epic Games Store در حال حاضر میزبان عناوین انحصاری فراوانی می‌شود و به‌علاوه Fortnite نیز در آن قابل تهیه است. در خبری مرتبط چند روز پیش اعلام شد Epic Games توانسته در سال جاری به درآمد سه میلیارد دلاری دست پیدا کند.

به اشتراک بگذارید

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید