اخبار بازی

تکذیب ادعای وجود Spyware در Epic Games Store

تکذیب ادعای وجود Spyware در Epic Games Store

: مدیر کمپانی سازنده بازی Fortnite در خصوص ادعای وجود Spyware در واکنش نشان داد. به‌علاوه مشخص شد این استور در سال 2019 از پشتیبانی آفلاین برخوردار خواهد شد.

به گزارش ، تیم سوئینی مدیر و موسس شرکت Epic Games در وبسایت Reddit به اتهامات صورت گرفته مبنی بر وجود Spyware در واکنش نشان داد. در چند وقت اخیر بسیاری را متهم کرده بودند که کمپانی مذکور با ساخت این استور در واقع یک نرم‌افزار جاسوسی توسعه داده است. با این حال سوئینی توضیح داد «استور Epic اطلاعات کاربران را با شرکت و یا هیچ کمپانی دیگری به اشتراک نمی‌گذارد. به مانند بسیاری از کمپانی‌های دیگر، ما آن‌ها به اشتراک نگذاشه، نمی‌فروشیم و یا معامله نمی‌کنیم. این اطلاعات تنها در کمپانی مادر شرکت یعنی Inc ثبت می‌شود.»

سوئینی در بخشی دیگر از صحبت‌های خود اضافه کرد «در اوایل سال 2019 پشتیبانی آفلاین برای بازی‌هایی که به صورت آفلاین اجرا می‌شوند به لانچر اضافه می‌شود.» در حال حاضر میزبان عناوین انحصاری فراوانی می‌شود و به‌علاوه نیز در آن قابل تهیه است. در خبری مرتبط چند روز پیش اعلام شد توانسته در سال جاری به درآمد سه میلیارد دلاری دست پیدا کند.

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Shayan M Jackson

تا زمانی که بازی مفتی به من بدن هر چی رو PC هست برا خودشون