شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > جذب سرمایه 1.25 میلیارد دلاری از سوی سازندگان Fortnite
جذب سرمایه 1.25 میلیارد دلاری از سوی سازندگان Fortnite
اخبار بازی

جذب سرمایه 1.25 میلیارد دلاری از سوی سازندگان Fortnite

وی جی مگ: ایجاد همکاری با سرمایه‌گذاران جدید باعث جذب سرمایه 1.25 میلیارد دلاری از سوی سازندگان Fortnite شد.

به گزارش وی جی مگ، هفت کمپانی KKR، ICONIQ Capital، Smash Ventures، aXiomatic، Vulcan Capital، Kleiner Perkins و Lightspeed Venture به عنوان سرمایه‌گذاران جدید با سازنده انجین Unreal همکاری خود را آغاز کرده و از این پس به مانند سه کمپانی Tencent, Disney و Endeavor سهم خواهند داشت. علیرغم سرمایه تزریق شده شرکت Epic اعلام کرد کنترل این استودیو هم‌چنان توسط تیم سوئینی، موسس و رئیس Epic Games ادامه خواهد یافت.

«ما بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم که همکاری را با بهترین افراد حوزه مالی، ورزشی و سرگرمی آغاز می‌کنیم. این همکاری باعث تقویت جایگاه Epic در رهبری تکنولوژی سه‌بعدی ریل‌تایم شده و توانایی ما را در بهبود چگونگی بازی کردن، کار کردن و تعامل افراد با دنیا تسریع می‌کند.»

جذب سرمایه 1.25 میلیارد دلاری از سوی سازندگان Fortnite
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات