شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش ناامیدکننده نسخه دیجیتال بازی Fallout 76
فروش ناامیدکننده نسخه دیجیتال بازی Fallout 76
اخبار بازی

فروش ناامیدکننده نسخه دیجیتال بازی Fallout 76

وی جی مگ: هر دو بازی Fallout 76 و Battlefield 5 اگرچه در چارت فروش منتشر شده برای ماه نوامبر توسط NPD عملکردهای چندان بدی نداشتند اما هر دو نسخه به نسبت عناوین قبلی خود با افت قابل توجه مواجه شدند. همین مورد برای فروش دیجیتال آن‌ها نیز صدق کرده و نسخه دیجیتال بازی Fallout 76 و Battlefield 5 هم فروش ناامیدکننده‌ای از خود برجای گذاشتند.

به گزارش وی جی مگ، براساس آمار منتشر شده از سوی SuperData اگرچه هر دو بازی در لیست ده عنوان نخست برای فروش دیجیتال در ماه نوامبر جای گرفتند اما به نسبت عناوین قبلی خود افت محسوسی را به نمایش می‌گذارند. «پیش‌بینی می‌شود دو بازی Battlefield 5 و Fallout 76 به ترتیب 1.9 میلیون و 1.4 میلیون نسخه به صورت دیجیتالی روی کنسول‌ها و پلتفرم PC به فروش رسانده‌اند. با این حال عملکرد نسخه دیجیتال بازی Fallout 76 و Battlefield 5 ناامیدکننده بوده و هر دو به نسبت Fallout 4 و Battlefield 1 افت عملکرد تجاری را نشان می‌دهند.»

دو عنوان Fallout 76 و Battlefield 5 برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC در دسترس است.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات