اخبار بازی

انتشار به‌روزرسانی 47 گیگابایتی برای Fallout 76

انتشار به‌روزرسانی 47 گیگابایتی برای Fallout 76

وی جی مگ: وجود مشکلات متعدد در جوانب مختلف باعث انتشار به‌روزرسانی 47 گیگابایتی برای Fallout 76 شد. در حالی که پیش از این اعلام شده بود به‌روزرسانی روز اول بازی برابر 50 گیگ است اکنون به‌روزرسانی نسخه 1.02 حچمی معادل 47 گیگابایت داشته و شرکت نیز جزئیات آن را مشخص کرده است.

به گزارش وی جی مگ، چند روزی است که از عرضه بازی  76 می‌گذرد. باگ‌های فراوان، مشکلات مختلف در بخش PvP، پرفورمنس و پایداری خود بازی و هم‌چنین ایرادهای زیاد در نسخه Xbox One صدای بسیاری را در آورده است. با این حال شرکت Bethesda مدعی شده به‌روزرسانی 47 گیگابایتی برای 76 بسیاری از این مشکلات را برطرف می‌کند. علاوه‌بر مشکلات ذکر شده قرار است این به‌روزرسانی ایرادات بخش‌های گرافیکی، دوربین، دشمنان، سیستم کرفت، رابط کاربری و هم‌چنین کوئست‌ها را نیز برطرف نماید.

در حال حاضر 76 حال و روز خوبی نداشته و متوسط امتیاز نسخه PS4 آن در وبسایت متاکریتیک از 7 نقد روی عدد 46 قرار دارد. میانگین امتیاز کاربران هم به میزان 2.7 اشاره دارد. باید دید این به‌روزرسانی‌های حجیم می‌تواند پیشرفت‌ها و بهبودهای مورد نظر را در بازی اعمال کند یا اوضاع برای 76 به همین صورت ادامه پیدا خواهد کرد.