اخبار بازی

برخی گیمرها موفق به بازپس‌گیری هزینه خرید Fallout 76 شده‌اند

برخی گیمرها موفق به بازپس‌گیری هزینه خرید Fallout 76 شده‌اند

وی جی مگ: گزارش‌ها نشان می‌دهند برخی از گیمرها موفق شدند تا هزینه خرید Fallout 76 را پس بگیرند. عنوانی که در حال حاضر یک فاجعه‌ تمام عیار محسوب می‌شود. در حالی که ایده یک بازی آنلاین جذاب به نظر می‌رسد اما محصولی که به دست مخاطبین رسیده به هیچ وجه جذاب نبوده و حاوی مشکلات متعددی هم‌چون باگ‌ و عملکرد خود بازی است.

به گزارش وی جی مگ، به لطف سیاست‌های بازگشت پول استیم و Origin پلیرهای معمولا عادت دارند برای بازی‌های ناقص پول کمتری پرداخت کنند و یا در صورت عدم رضایت از کیفیت بازی خریداری شده، پول خود را پس بگیرند. از آن جایی که 76 تنها روی لانچر اختصاصی Bethesda عرضه شده قابلیت و گزینه بازپس‌گیری پول در اختیار گیمرها قرار نمی‌گیرد. البته ظاهرا این طرز فکر اشتباه بوده است.

برخی از کاربران از فروم ResetEra گزارش کرده‌اند که موفق شدند هزینه خرید 76 را روی و از طریق لانچر اختصاصی پس بگیرند. مورد گزارش شده بیان داشته که به دلیل این که از عملکرد و وضعیت بازی رضایت نداشته به راحتی درخواست بازگشت پول را ثبت کرده است. این کاربر اظهار کرد که 24 ساعت بازی را تجربه کرده و سپس با ثبت درخواست بازگشت پول، توانست آن را پس بگیرد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
میثم قربانی

چه جالب تونستن این پیس آو شت رو برگردونن. :yes: