شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > صدرنشینی بازی FIFA 19 در بازار اروپا و خاورمیانه
صدرنشینی بازی FIFA 19 در بازار اروپا و خاورمیانه
اخبار بازی

صدرنشینی بازی FIFA 19 در بازار اروپا و خاورمیانه

وی جی مگ: با نگاهی به جدول فروش اروپا، خاورمیانه، آفریقا و استرالیا متوجه با صدرنشینی بازی FIFA 19 روبرو می‌شویم. بازی که هفته گذشته منتشر شد و با عملکرد خود به انحصاری مایکروسافت اجازه صدرنشینی نداد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی شاهد صدرشینی بازی FIFA 19 در بازار اروپا و خاورمیانه هستیم که انحصاری جدید مایکروسافت یعنی بازی Forza Horizon 4 حتی نتوانسته جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد و بعد از Spider-Man جایگاه سوم جدول پرفروش‌ترین‌ها را به خود اختصاص داده.

از سویی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در رده‌بندی جدید بازی Shadow of the Tomb Raider رتبه 4 را به خود اختصاص داده. بازی که ماه گذشته بعد از Spider-Man، دوم بود. با وجود تمامی نکات اشاره شده اما همچنان باید نگاهی هم به درخشش تمام نشدنی بازی GTA 5 داشت که تنها 19 روز باقی مانده به انتشار Red Dead Redemption 2، همچنان عملکرد بسیار خوبی دارد.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات