اخبار بازی

FIFA World Cup 2014 معرفی شد | جام جهانی برزیل را با EA تجربه کنید

FIFA World Cup 2014 معرفی شد | جام جهانی برزیل را با EA تجربه کنید 4

مطمئنا همه ی ما از رویداد بزرگ جام جهانی که در تابستان قرار است برگزار شود، خبر داریم. EA نیز برای همراهی با این رویداد بزرگ قصد دارد تا یک FIFA جدید عرضه کند.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil یک بازی مستقل خواهد بود که در تاریخ 26 فروردین در آمریکای شمالی و 28 فروردین در اروپا برای کنسول های PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. فعلا پلتفرم های دیگر برای این بازی در نظر گرفته نشده است و با وجود کنسول های نسل جدید این کمی عجیب به نظر می رسد. EA در این باره گفته است:

ما در تلاشیم تا بهترین بازی مان را برای بزرگترین جامعه ی مخاطبان و طرفدارانمان بسازیم که هم اکنون کاربران Xbox 360 و PS3 هستند.

EA قول پیشرفت های جدید در گیم پلی را داده است. و همچنین گفته شده است که این نسخه دارای 100 انیمیشن جدید است.

به عنوان یک لایسنس اصلی از World Cup، بازی شامل 203 تیم ملی، 7469 بازیکن و 21 استادیوم که 12 تا از آن ها در برزیل است، می شود. صحنه های جدیدی از جمعیت که شامل بنرها و پرچم ها نیز می شود، وجود دارد. همچنین در بازی رویداد های شهری هم وجود دارد، مثلا وقتی با تیم ملی انگلیس گلی می زنید طرفداران شما در لندن واکنش نشان می دهند.

این نسخه دارای مد های جدیدی نیز می باشد، از جمله مد The Road to the FIFA World Cup که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در مراحل گروهی به جام جهانی راه پیدا کنند. Road to Rio de Janeiro نیز یک مد جدید برای بازیکنانی است که به انجام مسابقات آنلاین می پردازند.

برچسب‌هاEA FIFA World Cup 2014
نیما هاشمی

نیما هاشمی

3 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • منتظرم ببین ایران چطوری ساخته میشه در این نسخه
    تا حالا فوتبالی ندیدم که بدون نصب PATCH ایرانش درست باشه
    همیشه اسامی و قیافه ها اشتباه بودن